Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 19.09.2019.
 
Kontekstā ar taupības režīmu pētot tēmu par atalgojumiem un politizāciju valsts uzņēmumu padomēs, „Kas notiek Latvijā?” (KNL) konstatē, ka daži lielu valsts uzņēmumu padomju locekļi ne tikai ir publiski mazāk zināmi, bet arī visnotaļ apšaubāma ir šo kandidātu izvēles valstiskā lietderība. Valsts akciju sabiedrības „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) padomē ir maksimālais padomes locekļu skaits – 11. Viens no viņiem vienlaikus strādā žurnālistikas un sabiedrisko attiecību sfērā, savukārt otrs ir satiksmes ministra Aināra Šlesera šoferis. Satiksmes ministrija (SM) nespēj paskaidrot, kā un kāpēc šie cilvēki ir izraudzīti darbam padomē.
PAMELA  interes.  10:41  |  21.10.2008.

Kamēr pie teikšanas būs nu jau 18 gadus savstarpēji sakabinātā politmafija,kur noteicējs ir pusanalfabētiskais O.Benders un vēl pāris valsts izzadzēju,kamēr nebūs spēcīgas opozīcijas NEKAS šai valstī nebūs ne demokrātisks,ne tiesisks.No Čerčila runas izrauto teikumu par "nekas labāks nav izdomāts par demokrātiju",ne par kripatu nevar attiecināt Latvijas politiskajā vidē.Pārmetums tautai,ka pati vainīga,jo ievēl Saeimu,BET deputātu kandidāti pirms vēlēšanām nesola ne ZAGT,ne BALSOT pēc PIRKSTA,ne radīt sev superapstākļus uz tautas rēķina,ne izceļot pasauli u.t.t.,ir vairāk kā nekorekts.Vēlēšanas arī nebūt nav tiesiskas,bet uzpirktas.Politikāņi dzīvo pilnīgi atšķirīgu dzīvi no tautas.Tagadejā koalīcija zaudējusi jel kādu sajēgu.Visos atbildīgos amatos saliek profānus,ka tik būtu politmafijai paklausīgi ar skeletiem skapī.Kur ir Zatlera aploksnes,Bičkoviča VDK,pilsonība,Jēkabsona pasu tirgus,Aldermanes pilsonība,Vaškeviča kontrobandas stutēšana un miljons citu cūcību,bet VISI apšmucētie pie pārpilnā valsts galda.Dažs labs sūrojas,ka nenāk jauni politikā.ABSURDS!!!VIŅUS NELAIŽ TAS ASTOŅKĀJIS ,kurš izveidojies 18 gadu laikā.Kapēc batjkas ir N-ās padomēs? Tapēc,ka Šlesers/Lesčinskis nelaiž padomēs ne savus SEŠINIEKUS./šestjorkas/Apgalvoju,ka valsti pārvalda POLITMAFIJA!!!!! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: