Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.06.2024.
 
21.janvārī Saeima pieņēma lēmumu uzdot valdībai aizņemties finanšu līdzekļus starptautiskā aizņēmuma programmas ietvaros, taču atbalstu lēmumam izdevās panākt tikai ar opozīcijas palīdzību – par nobalsoja septiņi partijas „LPP/LC” deputāti, savukārt „Saskaņas centra” deputāti balsojumā nepiedalījās. Iepriekšējā vakarā publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” opozīcijas pārstāvji, skaidri neatklājot savu gaidāmo balsojumu, tomēr izteica argumentus, kas ir viņu nostājas pamatā.
Andris  siets40@navigator.lv  14:18  |  21.01.2010.

Pārsteidz tas, ka visa vakardienas raidījuma garumā runa gāja tikai par to, kā aizņemties naudu, lai segtu iepriekšējo gadu sastrādāto un neviens....nevienu reizi nepateica, ko mēs darīsim, lai naudu nopelnītu, kā stimulēsim tautsaimniecību. Gribi vai negribi, bet jāsāk ticēt, ka Latvija ir bankrots, savukārt ES un SVF ir mūsu maksātnespējas administratori. Vai tiešām valdošie nesaprot, ka parādot tautai reālu ceļu, kas būtiski atšķirtos no esošā tauta atteiktos no daudzkā, sakostu zobus un ietu līdzi. 

parada parads    13:39  |  22.01.2010.

Notikušais Saeimā liecina, ka partkomandosi politisko teātri nospēlēja tautas priekšā izcili. Izdarīja arī iestrādes nākošajam cēlienam pirms vēlēšanām. Tagad TP varēs jāt uz purkšķa, ka mēs jau rosinājām uz atklātību un caurspīdīgumu aizdevumu apsaimniekošanas lietās. Varas elite un visi izcilnieki varēs priekā gulēt, jo neviens gailis neliks vairs rosīties ap jautājumu par parādu taisītāju un piesedzēju meklēšanu, jo tas bija un ir svarīgākais no kā šiem jābēg klusējot kā velnam no krusta Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: