Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.06.2024.
 
21.janvārī Saeima tomēr pieņēma lēmuma projektu, kas uzdod valdībai aizņemties finanšu līdzekļus starptautiskā aizņēmuma programmas ietvaros. Atšķirībā no pārējām koalīcijas partijām, Tautas partija (TP) gan balsoja pret šo pilnvarojumu. Iepriekšējās dienas vakarā publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” savus argumentus, pretenzijas un solījumus meklēt kompromisus izteica abu galveno strīdnieku pārstāvji – „Jaunā laika” (JL) premjers Valdis Dombrovskis un TP Saeimas deputāts Māris Kučinskis.
Skaistule    11:33  |  21.01.2010.

Dažreiz šo raidījumu nav iespējams skatīties! No sirds gribas Kučinski un Urbanoviču sūtīt uz poda. Urbanovičs ir tikai muldoņa. Kučinskis ir aizmirsis un tēlo muļķīti, ka viņa partijas biedri Slakteris, ŠĶēle un Kalvītis ir sastrādājuši šos sūdus mūsu valstij. Par Kastēnu - populists. Un arī Tev, Jāni, ir sakāpis galvā. Dombrovskim - visu cieņu, par noturību stresa situācijā. Čepānei, Štokenbergam un Brigmanim paldies par atbalstu Dombrovskim. Cik skaidri viss šaipus ekrānam redzams! Tos mēslus, ko satrādājuši TP nu jāizstrebj JL. Redzams, ka TP dara visu, lai sabotētu valdības darbu. TP ir politisks līķis. 

leons    11:47  |  21.01.2010.

Gadus divdesmit atpakaļ,atmodas sākumos,gaidījām un mutēm vāļā skatījāmies "Labvakaru",Ojārs,Jānis un Arābs(tā viņš pats sevi nosauca) bija mīlētākie žurnālisti...un kā viņi beidza,neizturēja puikiņi pārbaudījumu ar slavu un naudu,"sakāpa galvā" un cauri bij...Jāni,lūdu nevajag nevienam pārdoties,ja negribi beigt tāpat kā viņi... 

Es    12:19  |  21.01.2010.

Līdz šim Dombrovska valdībai pārmeta, ka tā padodas Valūtas fondam, 'fonda diktātam. Tagad, visu vakaru Dombrovskim pārmet, ka vēstulē nav ielikti konkrēti uzdevumi un VISS PALIEK PAŠU ROKĀS. Dombura kungs, ko tad Jūs galu galā gribat!!? 

Viedoklis  janisundaiga@inbox.lv  20:28  |  21.01.2010.

Tas,ka TP izmisīgi cenšas likt spieķi riteņos JL,ir redzams "ar neapbruņotu aci". Arī LPP/LC skaidri parāda savu "atbalstu" premjeram.ZZS un TB , domājot par savu zemo "uzticības kredītu" tautai, mēģina radīt "labā partnera" tēlu.SC un PCTVL jūtas it kā "aiz borta"pamesti un norobežoti no visas pārējās "komandas" un tādēļ nezin, kas notiek "kapteiņa kajītē" , uz kurieni nosprausts kurss un kāds tam ceļamērķis.V.Dombrovska vairākkārtējais skaidrojums, ka galvenais ir dabūt naudu no VF un tad jau viss pārējais ,kā to izmantot,paliek pašu ziņā,skan nedaudz dīvaini, tomēr pašreizājā situācijā viņš ir labākais premjers, kuram jāturpina daudzmaz savest kārtībā iepriekšējo trekno gadu vadoņu mantojumu.Lai viņam veicas! 

Arturjans  arturjans@inbox.lv  00:03  |  25.01.2010.

Tautas partijai nekas cits reāli neinteresē, kā savas intereses, savi reitingi un vara, to apliecināja papildus viņu balsojums. Pat tagad, kad jābūt maksimāli vienotiem, viņi domā tikai par sevi, nedomādami ne par starptautiskiem kredīta reitingiem, ne to kā uz mums skatās investori un citi ekanomikas, politikas eksperti. Kā jau esmu iepriekš minējis citos komentāros atkārtošos, ka jādiskutē cienījamais Jāni Dombura kungs par to, kā tikt vaļā no Latvijas Politikā nevēlamām personām un tas ir pirmām kārtām Šķēle. Kamēr viņš būs pie un ap politiku, nekas prātīgs nenotiks, Latvija visu laiku būs redzama kā valsts kur politiķi bez apstājas kašķējās. Tautas Partija ja nav pie varas tad dara visu lai tiktu, liek jebkādus šķēršļus un izmanto katru izdevību, kad ir, risina savas lietas bez jebkādas tālredzīgas politikas. 

M.Maršane  biblioteka@lka.edu.lv  09:49  |  27.01.2010.

Kas notiek ar Jāni Domburu? Lūdzu nepieviliet mūsu uzticību! Un vai tomēr Šķēles ignorēšana nebūtu pareizāka par viņa reklamēšanu sabiedriskajā televīzijā? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: