Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.04.2024.
 
Lai cik „negaršīgi” jeb „nešovīgi”, sausi vai izvairīgi runā ekonomsti, vakardienas „Kas notiek Latvijā?” ekonomistu debates par krīzes pārvarēšanu bija lietderīgas balansam - līdzās publisko telpu pārsātinājušajām politiķu arvien krāšņajām retorikām, daudzo nozaru un grupu sociāla rakstura protestiem, uzņēmēju hroniskajam „vairāk atbalstīt un necelt nodokļus” un pilsoņu vaimanoloģijai no sērijas „es neticu šai valstij”.
guntis  guntim@inbox.lv  20:29  |  01.10.2009.

Hei! man patīk paskatīties KNL, kur arī profesionāļi diletantiskā klaču līmenī spriež: kā vaidzētu, ko nedrīkst. bet tai laikā diletanti-ārsti, māksinieki, agronomi, u.c.- pasaka kā viss notiks un ĀMEN. man kā profesionālam kurinātājam ir pilnīgi skaidrs, kas ar steigu jau vakar vajadzēja izdarīt. 1.noņemt neaizskaramību visiem politiķiem, deputātiem, un partijniekiem. 2.ierisināt krimnāllietu par valsts mantas izsaimniekošanu. 3.kriminālpocesa nobeigumā noteikti būs vajadzīgas ārkārtas saeimas vēlēšanas, kurās jāvēlē par personībām ar attiecīgu izglītību, nevis partijām.(protams ar citu vēlēšanu likumu) 4.noteikt citu apmaksas modeli saeimai un valsts pārvaldei: a) samaksa par padarīto b) ļoti iespaidīgas prēmijas par derīgiem darba augļiem c) pilnu kriminālo un materiālo atbildību pašu un radu algām unīpašumiem. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: