Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.02.2020.
 
VV    10:29  |  11.12.2008.

Sakarā ar šodienas Saeimas sēdi - jārisina jautājums par ekonomikas stabilizācijas plāna pieņešanu,uzlabošanu un vispār pieņemšanu vai nepieņmešanu! Jau pusotras stundas notiek tiešraide,bet visu laiku notiek kaut kāda vāvuļošana - par nepilsoņiem,par likumu grozījumiem! Ja šitā strādā cilvēki,tad man ir pilnīgi skaidrs,kāpēc mēs dzīvojkam tā,kā mēs dzīvojam!NU re,tagad arī paziņo par pārtraukumu!!! :) :) :) 

maris  upis@inbox.lv  11:20  |  11.12.2008.

Bet vai kads vispar saprot no valdibas,kas notiek valstī,nekas tak nav sakartots,ne robeža,ne nodokļi.caur muitas punktiem pa 20ls var vest ko velies,tikai maksā,lauku veikalos veidojas melnās kases,netiek valstij nekadi nodokļi,valsts vīri par lauku problēmam nezin absalūti neko,vai tiešam Izdaudzinātie valsts problēmu parzinātāji-Kalvītis,Berziņš utt.tautas partija,vienreiz nolaidīsies no mākoņiem.Un ar savu saukli-politiskā griba-viņi tak ir klauni.......... 

abia    12:08  |  11.12.2008.

Neapšaubāmi šāda programma ir vajadzīga un ir atbalstāma. Bet vai šādā redakcijā kādā tā ir patreiz, vēl jo vairāk situācijā, kad pinībā tiek ignorēts uzņēmēju un ekspertu viedoklis. Godmaņa skaidrojums, ka PVN pieugums negraus Latvijas tā jau nestabilo ekonomiku, nepārliecināja. 

vasjad    10:48  |  12.12.2008.

Kad valstī krīze, tad deputāti un ministri strādā bez atvaļinājumiem līdz laikam kamēr situācija neuzlabosies. Bet pie mums viņi skries atzīmēt visus svētkus - līdz vecticībnieku vecajam jaunajam gadam. Nekrasovam ir dzejolis par cilvēku un pilsoni. Saskaņa ar to mūsu deputātiem ne tikai jāsamazina sev algas par 15%, bet vēl vairāk - kā taupības paraugam. (Ja viņi atzīmē krievu svētkus, tad lai ciena un krievu klasiķus!) Un ne obligāti mūsu deputāti var tikai sēdes meklēt risinājumu krīzes pārvarēšanai. Viņi var un pelnīt naudu - sēžot ar cepurēm pie parlamenta ēkas vai pie bariem, kurus apmeklē ārzemnieki. Var ar tiem fotografēties par samaksu u t.t... Bet pelnīto - valsts kasē atdot. Tas būs viņu pašrocīgs ieguldījums valsts ekonomikas stabilizācijai. Un piemērs, kā var pelnīt jebkurš! 

vasjad    10:55  |  12.12.2008.

1. soli diedelēšanai mūsu parlamentārieši jau izdarīja. Kauns pārvarēts... Tagad var iet uz ielām – pie tautas! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: