set_attribute: block [Raksts_Comments_0] not found! Kas notiek Latvijā?

  Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 10.07.2020.
 
Pēc starptautisko aizdevēju misijas sabiedrībai nu ir zināms, ka nākamā gada valsts budžetā gaidāma 150-180 miljonu liela konsolidācija, taču paliek nezināms, uz kā rēķina tā notiks. Marta beigās, kad valdība apstiprināja 2012.gada budžeta bāzes izdevumus, finanšu ministrs Andris Vilks kā pozitīvu ziņu pavēstīja, ka nākamgada šie bāzes izdevumi nepieaugs. Tādējādi valdība, finanšu ministru ieskaitot, uzskata par saglabājamu aizvadītajos gados notikušo straujo izdevumu palielinājumu gada pēdējos mēnešos, pērn decembrī pārsniedzot vidējās summas pat divarpus reizes. „Kas notiek Latvijā?” (KNL) turpina iepriekš aizsākto analīzi par to, vai šie izdevumi ir pamatoti, lai kļūtu par turpmāko izdevumu „bāzi”, kuras apjoma saglabāšana automātiski kļūst par draudu valsts budžeta izdevumu griešanai citās pozīcijās.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: