Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.06.2024.
 
Vērtējot Latvijas politekonomiskās peripetijas, vairākkārt nācis prātā zīmīgais angļu vārda justice divējādais tulkojums – tiesiskums un taisnīgums. Kas ne vienmēr ir viens un tas pats, vēl vairāk, to lieto, piemēram, meklējot taisnību gan tiesā, gan pie mafijas vadoņiem. Šis neviennozīmīgums nāk prātā, arī domājot par finanšu ministra Einara Repšes lēmumu rosināt Dzintaru Jakānu atbrīvot no Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amata.
1-20 ; 21-25 ;
Jānis  sipango@inbox.lv  14:05  |  14.01.2010.

Dombura kungs, kāpēc neuzdevāt Jakānam jautājumu par to, kā tad, kad DP atņēma Vaškevičam pielaidi valts noslēpumam, Jakāns, mainīja viņa amata aprakstu,ļaujot strādāt bez pielaides, lai varētu paturēt Vaškeviču amatā. Kāpēc nepajautājāt TP biedram Krauklim, kur ir skaļie TP brēcēji par "paraugiestādē" notiekošajām nelikumībām? Pēc taisnības arī VID tāpat kā KNAB vajadzētu būt šādai iestādei, tad kāpēc Jakāns pēc visām nelikumībām joprojām sēž amatā? 

Deniss  denisenko@inbox.lv  15:07  |  14.01.2010.

Savu cilvēku ielikšana atbildīgos amatos ar jebkādiem līdzekļiem ir JL ierasta prakse. 

fans  lppl@inbox.lv  15:12  |  14.01.2010.

Jāni,šo Jāni arī ir skārusi krīze,tāpēc jau tgd pirms vēlēšanām tiks izprāšņats vairāk tas,kas mazāk Jānim samaksās! un bēdīgi ir tas,ka šis Jānis pēc vakardienas raidījuma par pāris % savu reitingu ir nometis nost... 

Beatrise  beatriseozola@inbox.lv  15:13  |  14.01.2010.

Visu cieņu Domburam, ka nepakļāvās jaunā laika demagoģijai. 

fans  lppl@inbox.lv  15:14  |  14.01.2010.

Deniss....Tu arii tiko pamodies??? Paskaties cik cilveeki straadaa IzM no TP cilveekiem,cik cilveeki straadaa Veseliibas ministrijaa no TP cilvekiem!!! Deniss....turies un paintreseejies vairaak,kas notiek Latvijaa! 

Deniss  denisenko@inbox.lv  15:21  |  14.01.2010.

Esmu diezgan labi informēts un zinu, ka JL nav ne par santīmu labāka un tīrāka par citām partijām. 

fans  lppl@inbox.lv  15:23  |  14.01.2010.

Deniss....tad jau Tev ir probleema sadziivot ar to,ka visas partija mums ir par santiimu netiiras!Nabadzinjsh! 

Deniss  denisenko@inbox.lv  15:27  |  14.01.2010.

Man tiešām ir problēmas dzīvojot patstāvīgā stresā un gaidot nākošos valdības absurdos valsts attīstību graujošos lēmumus. 

fans  lppl@inbox.lv  15:36  |  14.01.2010.

Deniss,kaa juties,kad uzzinaaji,ka mees bankroteejaam???? :))) izdzeeri daudz zaljaas teejas???? :D Un Godmanis ar Kalviiti Tev tgd ir labaakie "draugi"? 

Deniss  denisenko@inbox.lv  15:39  |  14.01.2010.

Risināt valsts (Parex bankas) finanšu problēmas uz maznodrošināto rēķina apzināti pārkāpjot Satversmi nekādi nevar nosaukt par valsts glābšanu no bankrota. 

fans  lppl@inbox.lv  15:44  |  14.01.2010.

Deniss....tieshaam esi Antinjsh???? LPP/LC glaaaba to Tavu Parex...nu bet cilveeki miiljie....Jums ar to atminju ir ljoti ,ljoti vaaji...taa Parex glaabshana ir mantojumaa palikusi no ieprieksheejaas valdiibas....,ko Juus tgd gribiet,lai vairs neko neglaabj un to jau ieguldiito naudu izmet veejaaa?? gruuti Jums ne? :) 

Deniss  denisenko@inbox.lv  15:46  |  14.01.2010.

Kurš tavuprāt ir piekritis, ka katru mēnesi no valsts līdzekļiem milzīgas summas maksā karginam un krasovickim par klusēšanu? 

fans  lppl@inbox.lv  15:50  |  14.01.2010.

Nu Tev tieshaam nav nevienas rievas??? Kas tad nosleedza tos mistiskos liigumus ar Karginu un Krasovicki??? Ne jau JL,bet gan Tavi miiluliishi LPP/LC :) 

Deniss  denisenko@inbox.lv  15:54  |  14.01.2010.

Kā mīlulis sēž, guļ, stiepj gumiju, ..., ģenerālprokuratūrā, kurš gada laikā pat nav uzsācis krimināllietu par parexa pārņemšanu? 

Karlis    16:12  |  14.01.2010.

Man arī ir jautājums par prokuratūras bezdarbību. Kapec ar tiesas lēmumu pēc prokuratūras pieteikuma nav apturēta valsts naudas izšķērdēšana lielā apmērā? 

pamela  Domburam  16:48  |  14.01.2010.

Vakar savā nu jau stipri nobružātajā "šovā" tu JOŅ,uzvedies kā Mamikins,tikai vēl ļaunāk -- latviskā auditorija sarīdot pašus letiņus.Tavs t.s. šovs ir jau nu ļooti stipri saskābis un derīguma termiņš sen jau notecējis.Tava uzvedība ir ārpus žurnālista ētikas un morāles principiem,t.i.,TU ESI NEIEDOMĀJAMI SUBJEKTĪVS.Tu esi superneaudzināts,diskutētājam aizbāžot muti 1/2 teikumā.Tavs nu jau aizvakardienas lolojums ir tavu emociju,antipātiju izvirdums.Kā tu izskaidrosi savu vakardienas pilnīgu reakcijas trūkumu uz zvanītāju balsojumu par tavu aizstāvamo ,mūždien pohaino Jakānu. TU tikpat labi,kā es un pārejā tauta ZINI,KAS notiek VIDā,muitā un robežas.Ja Sončikam veda koferus ar "zaļajiem',vai tu domā,ka Jakānam neved,ja tur viss turpinās?!Neviena kontrobandas fūra netiek pāri robežai bez Vašķa un Šķēles.Panāc lai pieņem liecinieku aizsardzību un tu daudz ko dzirdēsi.KĀ L.Lapsa saka par VVF ,Ģen.prok. tam neticēs! TU esi noiets,nopirkts etaps žurnalistikā! Izej pie I.Kalniņas uzvedības ĀBECI !!! 

Vija    17:03  |  14.01.2010.

Dombura kungs! Par vakardienas raidījumu. Vienā vārdā - tendenciozs! Kā var tirgus atmosfērā, kuru šoreiz palīdzējāt radīt Jūs, pie reizes uzmetoties par soģi, noskaidrot, pat apjaust, kas tad īsti notiek Latvijā, tai skaitā VID? Rodas aizdomas, ka Jūs arī neesat netkarīgs. Man, tāpat kā lielākajai vakardienas skatītāju daļai ir pāliecība, ka Repše rīkojas pareizi un, ja kaut mirkli tiek domāts par valsti, tad Jakāna kungam pašam vajadzētu atkāpties, līdzi paķerot Vaškevica kungu, jo aizdomu ēna un intrigu mākonis ap VID tāpat vien neizzudīs! Protams, protams, nekur VID darbība nav apzīmogota ar likuma pantu, bet eksistē taču vēl arī tādas normas - kā morāle un ētika!Tiesa, pasvešas Latvijas varas aprindās! Alberts Šveicers ir teicis:"Ētika sākas tur, kur beidzas runas." Viedi vārdi, bet nekas neliecina, ka Jakāna kungs ar saviem kaismīgajiem atbalstītājiem varētu pieklust un padomāt arī par mums, un Jūs arī nepalīdzējāt! Godīgi sakot - skumji! 

Vija -pamela    17:12  |  14.01.2010.

Domburs to visu ļoti labi zin: pietiekami ilgi grozījies aktīvajā informācijas laukā, bet kāpēc tāda attieksme un uzvedība, lūk, tas ir jautājums? 

nesaprotami    17:13  |  14.01.2010.

grūti noticēt, vai tiešām Domburs pārdevies oranžajiem? Tad nu tiešām krīt pēdējais bastions. (Jaunalksne ar Krēvicu vēl palikuši, bet kas zin, cik ilgi) Kā es Tevi cienīju, Dombur, visus šos gadus - līdz vakardienai. 

nesaprotami    17:15  |  14.01.2010.

man gan liekas pareizi, ka skarbi pārtrauc tos, kas lej ūdeni un runā ne pa tēmu - ētera laiks taču ir dārgs. Paskatieties BBC Stephen Sackur vai kā viņu tur, Domburs gluži maigi ar viņiem apietas! 1-20 ; 21-25 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: