Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.02.2020.
 
Ekonomikas ministrijas sagatavotais ziņojums par ekonomikas atveseļošanu, potenciālo prioritāro nozaru noteikšana, valsts atbalsta uzņēmējiem kritēriji un veidi - tā ir šīsnedēļas „Kas notiek Latvijā?” debašu tematika.
1-20 ; 21-33 ;
Aina  proniks@apollo.lv  12:10  |  19.08.2009.

` Domāju,ka prioritāti jānosaka pēc punktu sistēmas vai procentuāli: *Vai pēc šīs produkcijas vai pakalpojuma ir pieprasījums pasaulē??? *cik būs vai ir nodarbināti cilvēki šajā nozarē un tai apkārt kā satelīti -transports,pakalpojumi utt..Augstās tehnoloģijas atstāsim mierā šodien,jo mums ir tūkstošiem bezdarbnieku,kas jānodarbina !! *vai šo preču ražošanai kaut daļēji tiek izmantotas vietējās izejvielas vai palīglīdzekļi?? 

Sems    12:33  |  19.08.2009.

Ko Kampara kungs šajā laikā ir paveicis ekonomikas sildīšanai. Atkal skaitīs savu pantiņu par māju siltināšanu? Nav jau laika, jo ir jāraksta petīcijas un jaiejaucas krimināllietās. Joprojām atklāts ir vecais jautājums - vai valdība ir nospraudusi mērķi uz ko ejam? NAV. Nav pat spējīgi izlemt kādai jāizskatās valsts pārvaldei. Ja būtu nodefinēts kādai jābūt pārvaldei - ministrijas, aģentūras, funkcijas, tad nebūtu katram jānāk ar saviem murgainiem priekšlikumiem, par kuriem otri nemaz negrib dzirdēt. Vienvārdsakot, nekur tālāk neesam tikuši. Žēl! 

smiekli panesās    12:53  |  19.08.2009.

kādas peioritātes latvenergo ar lg divi monoroli visu valsti terorizē 1 janvārī panorāma redzama gāzes cena, bet tas latviju laikam neskar.kamēr mēs izejvielas nenoregulēsim būs nekas, tukši salmi vien, 

Kaimiņš    14:06  |  19.08.2009.

Vajag steidzami risināt sociālos jautājumus, jo tauta slīgst bezdibenī. 

Kaimiņš    14:09  |  19.08.2009.

Piemēram mans kaimiņš, kuram nesu ēst, ir palicis bez darba, bet soc. daļai pierādīt, ka ir trūkumā nespēj, jo darba devējs par viņu nemaz nebija maksājis nodokli. Un varu nosaukt n-tās firmas būviecībā, kas tagad maksā aploksnē. Tā lūk ir aktuāla tēma, nevis tas, ko šovakar spriedīs. Kā parasti visi sanāks sevi izrādīt citiem cik viņi gudri izsakās. Tāda kā, oratoru mācību stunda. 

Kaimiņš    14:11  |  19.08.2009.

Oops, kaimiņam nesu produktus un palīdzu samaksāt komunālos. Labāk būtu runājuši kā tiks izlietota Sorosa ziedotie 50 000 Ls mūsu tautas izmisumā nonākušajamiem. 

krekls    15:20  |  19.08.2009.

50 000 - katram sadalīs pa 50 santīmiem. 

krista    15:30  |  19.08.2009.

Diemžēl kā ekonomikas ministrs, tā Saeimas komisijas priekšsēdētājs ir cilvēki BEZ ekonomiskās izglītības un līdz ar to tikai politiskas personas, kas pilda vienu vai otru ierēdņu (lielākoties spomsoru). viedokli/iegribas.Vienkārši nepatīkami dažbrīd klausīties, piem., ekonomikas ministra, piedodiet, vāvuļošanu. Pēdējā laikā - kāpēc tiek atbalstīta Sēnītes ceļa rekonstrukcija par simtiem miljonu ls? Cik no valsts naudas tiks piešķirts Latvijas Pastam un air Baltic, kas stŗadā ar zaudējumiem? Kāpēc Latvijas Pasta padomes priekšsēdis Liepiņš un citi politiskie ielikteņi, kas tur saņēma ļoti labas algas, nav saukti pie atbildības par Pasta novešanu līdz bankrotam? Kāpēc valdība neatstādināja jūras spēku komandietri, kas izmetis vējā, nopērkot nekur nederīgus mīnu kuģus? Šādi "sīkumi" taču arī ietekmē ekonomiku? 

kaimiņš to krekl    16:09  |  19.08.2009.

Katram jau nemaz nepienāksies tie 50 santīmi! Pilsonim, lūk, būs jāpierāda, ka viņš ir patiešām trūcīgs un palicis bez atbalsta! Pierādīt ar nepieciešajām izziņam utt. Kā zināms, Sorosa palīdzības paka būs ne dārgāka par 8.50 Ls mēnesī uz trūcīgo. Sīkāks info, KUR dabūt to paku nav zināms. TIPA, PALDIES, TĀ BIJA TIKAI SOROSA REKLĀMA! 

pisness    18:19  |  19.08.2009.

Nu tas Kampars droši vien uzaicināts kā pretstats, kā sliktais policists. Jo šim kungam no attīstošas ekonomikas jau nu gan saprašanas laikam gan ir kā aitai no desām. 

Domas    18:20  |  19.08.2009.

Primārais ir esošo resursu maksimāla izmantošana. Tātad, kokapstrāde, bet ar augstu pievienoto vērtību nevis apaļkoksnes izvešana, pārtika un citas lauksaimniecībā iegūstamās produkcijas ražošana, izglītība un medicīna - nodrošināt efektīvu valodu apmācību darbiniekiem šajās nozarēs, lai varētu piedāvāt šo pakalpojumu eksportu, un šī pakalopojuma saņēmēji atstās šeit naudu arī par citām precēm un pakalpojumiem... Jāizmanto tas, ka Latvija ir viena no "zaļākajām" valstīm. 

Anna    18:36  |  19.08.2009.

Mani interesē tikai viens - kad beigsies diskusijas un valdība sāks reālu darbu valsts izvešanai no krīzes, neatkarīgi no prioritātēm?! 

Inese    18:59  |  19.08.2009.

Laiks iet un probelmas paliek. Man kaut kā neticas, ka reali tiks pienemti kaut kādi nozaru atbalstosi likuma akti utt. Bet mums ir nozares kurs velk un vilks sis valsts ekononomiku, bet taja pasa laika uznemumi cinas ar savam probelam ka pliki pa naatrem. Pusgadu taisa darba grupas/ expertu grupas utt., un te vairs nav taalu lai tie uznemumi kas maksa legaalas algas sakktu maksat nelegalas algas, nemaksat nodoklus, biidit sheemas utt. Pec iespejas atrak ir janosaka prioritaras nozares- nozares kas savu produkciju galvenokart eksporte un cel to musu ekonomiku ka nu var. Bet pasaule ciniities konkurences ciina nepavisam nav viegli un te nu valdibai jadoma visi tie mehanismi, lai sie uznemumi attistitos- es fondi, nodoklu atvieglojumi, samazinat birokrartiskos skreslus, satikties ar uznemumu vaditajiem utt. 

ieva  nedry@tvnet.lv  19:43  |  19.08.2009.

man interesē, kas sāks runāt par krimināllietu uzsākšu pret tiem, kas izlaupījuši šo valsti tā pa tīro. maksājot nodokļus, nonācām tukšā mucā, jau pirmās ziņas, ka iespējams, janvārī, pietrūkstot finansējumam, tiks slēgta Ventspils slimnīca. jautājums- vai iznīcinot lauksaimniecību, veselības aprūpi, izglītību, tiek mērķtiecīgi iznīcināta Latvijas sabiedrība?? 

zirgs    20:17  |  19.08.2009.

Kontekstā ar AirBaltic un aviobiznesu arī noteikti vajag pajautāt - tas taču karstākais temats, valsts naudu liek iekšā. Cilvēkiem jāsaprot, vai tiešām viņiem ir par to jāmaksā, vai nē. 

Robis    20:54  |  19.08.2009.

Un ko teiksiet par LDZ Cargo pusmiljonu Kalvīša un Ko "Dinamo"??? Cik skolas vai slimnīcas varētu paglābt?.... 

Agris    21:06  |  19.08.2009.

Vai banku gatavošanās paaugstināt kredītu un līzingu fiksētās procentu likmes gan fiziskām, gan juridiskām personām, kā pamatojumu minot dārgos resursus (7% valsts izsniegtajiem aizdevumiem) ir ekonomikas sildīšanas plāna sastāvdaļa? 

Ilon  ilona.saurina@inbox.lv  22:06  |  19.08.2009.

God.Dombura k-gs! Tizli izskatās tie Latvijas vadības pārstāvji 19.augusta raidījumā!!!! Prieks redzēt,ka Latvijā ir GUDRI,ekonomiski domājoši cilvēki-Bondars,Babris,....Vēl nepieciešams NEW ULMANIS ,lai šiem gaišajiem prātiem būtu iespējas rīkoties!!!!!,protams jāiesaista darbos arī gudras un drosmīgas sievietes piem.Žanete Jaunzeme-Grende un.... Ar cieņu Ilona Šauriņa 

-%-  22:55  |  19.08.2009.

kamēr pie varas tādi,kā šis kungs strīpainā šlipsē, nekas nemainīsies, diemžēl... cilvēks ar lielām demagoģijas spējam, bet tas ir viss... neviens nav spējīgs uzņemt atbildību, bet līderis, kas spētu, kā nebija, tā nav... 

ance    23:13  |  19.08.2009.

Jā, jā, bija luksus tēma... Bet man jau patīk, it īpaši, kad akadēmiķus var dabūt studijā, super... 1-20 ; 21-33 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: