Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.04.2024.
 
Ekonomikas krīzes laikā gan vietējā biznesa struktūra, gan dažādu resursu cenas jo īpaši ir izdzīvošanas un konkurētspējas faktori. Atjaunojamo energoresursu epopeja ietver abus šos aspektus, kas ļauj vismaz cerēt, ka sabiedrība beidzot veltīs vairāk uzmanības tik naudietilpīgajai enerģētikas nozarei un tās politikas veidošanai. Taču pēc „Kas notiek Latvijā?” vakardienas debatēm par šo tēmu gan rodas šaubas, vai starp dažādo interešu lobēšanām top pietiekami stabili, pamatoti un taisnīgi spēles noteikumi.
elzza    19:24  |  21.05.2009.

Šausminoši, cik atklāti ciniski tiek atklātas shēmas, cik nevainīgi jūtas "darītāji," cik nekaunīgi melo, skatīdamies acīs visiem. No visa skaidrs kļūst viens: ja būs daudz enerģijas ražotāju, saražos daudz, būs lēti. TAS NEDER! Vajag, lai pieprasījums ir lielāks, tad varēs noturēt augstu cenu. Bet kvotas sadalīt labiem čomiem. Jo kāds viņus pazīst...(TP atlases kritērijs). 

Zaiga    20:36  |  23.05.2009.

Pilnīgi jāpiekrīt,cinisms valda pret valsti un tās iedzīvotājiem.Skolotājs pie mums ir nabags(tāds ir patiess apzīmējums) un kamēr būs tādi Gerhardi.... Shēmots tiek visur kur tik iespējams.Piemērs,nekustamā īpašuma nodoklis.Ir izskaitļoti 40 kvadrātmetri.Kāpēc tieši 40? Atbilde gaužām vienkārša,jo tad var sasniegt šo eiropas valstu ieņēmumu līmeni no nekustāmā īpašuma uz skolotāju ,policistu(13 janvārī aizstāvēja Šķēli ,ne tautu)un pārējo nabagu rēķina. Bet vajadzētu teiksim 100 kvadrātmetri par kuriem jāmaksā reizēs vairāk.Un kas dzīvo 200 metros tam jau liels šis nodoklis. Par Lillastes leģendāro māju ,uzbūvēta dabas liegumā,četrciparu nodoklis mēnesī būtu tikai normāli,ne daudz.Un cik mums tādu būdiņu nav,tūkstošiem.Tā lūk pavisam vienkārši un ciniski. 



Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: