Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.10.2020.
 

Kas būs jaunā premjera valdības sastāvā?

Valda Dombrovska valdības video_f

26.02.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 1
Lai gan Valsts prezidents attiecībā uz nākamā Ministru prezidenta darbu īpaši akcentējis nepieciešamību valdības vadītājam izvēlēties savu ministru komandu, potenciālā premjera nominēšanas priekšvakarā debatēs „Kas notiek Latvijā?” abi kandidāti tā arī nesniedza izvērstu plānu par iespējamiem labākajiem ministru amata kandidātiem.
Edgars Zalāns uzturēja trešdien publiski nosauktās Mārtiņa Bondara un Ulda Oša kandidatūras finanšu un attīstības ministru amatiem, kā arī vairāku Tautas partijas politiķu kandidatūras citiem amatiem, pieļaujot, ka būtu jāpārskata ilggadīgā nemainīgā tradīcija, kad partijām dažas ministrijas ir kā pielaulātas.
Valdis Dombrovskis, atsaucoties uz neskaidro koalīcijas sastāvu, līdzās finanšu amatam pieteiktajam Eināram Repšem personālijas nenosauca, atkārtoja uzstādījumu, ka valdībā nebūtu vietas līdzšinējam finanšu ministram Atim Slakterim un satiksmes ministram Aināram Šleseram, bet finanšu ministra izvēlei, jāpaliek premjera kompetencē.

Video: Edgars Zalāns un Valdis Dombrovskis par iespējamo ministru kabineta un koalīcijas sastāvu


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: