Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 29.02.2020.
 
Līdz ar Valsts prezidenta tikšanos ciklu ar parlamentā pārstāvētajām partijām un Saeimas Juridiskās komisijas apakškomisijas likvidēšanu šodien, iezīmējas kārtējais posms nu jau vairāk nekā gadu ilgajā epopejā ap Satversmes grozījumiem par Saeimas atlaišanu. Notiekošā procesa politiskie un tiesiskie aspekti, iespējamie turpmākie scenāriji un šī jautājuma nozīme kontekstā ar citiem valsts tiesiskuma un demokrātijas aspektiem būs šīsnedēļas „Kas notiek Latvijā?” debašu tēma.
1-20 ; 21-29 ;
Vija    19:25  |  25.11.2008.

Nekas jau nemainīsies! Nekādi reāli darbi, vismaz šīs Saeimas laikā,nenotiks! Visas komisijas un politiķu pļāpas ir spēle, kur valdošā elite ar prezidentu priekšgalā tēlo demokrātus: šodien,tautai pa spalvai glaudot, smuki parunā, bet rīt viss rit pēc atstrādāta principa "suņi rej, bet karavāna iet tālāk" Nu nespējam būt stipra valsts, jo tie tur augšā jūtas pārāk stipri un vareni. 

vers    08:49  |  26.11.2008.

cerams ka Jānis tomēr oranžu kaklasaiti nenēsās, kaut šis nav tik aktuāls jautājums un pagaidām negrozās ap finansēm, tātad varēs ar kādu asāku jautājumu uzdot. 

Pēteris    09:39  |  26.11.2008.

Visām diskusijām par jautājumiem ir jānotiek pirms tautas nobalsošanas. Bet, ja reiz jautājums ir aizvirzīts līdz referendumam, tad turpmākā rīcība var notikt tikai saskaņā ar referenduma rezultātiem: ja tauta ir pateikusi "jā", tad ir jā. ja tauta ir pateikusi "nē", tad ir nē. Un nedrīkst vairs būt atrunas par to, kādēļ bija jā vai nē. Tautas nobalsošanas rezultāti ir jārespektē. Ja nē, tad sākas tiesiskais nhilisms. 

Justish    09:46  |  26.11.2008.

Par ko gan ir staasts? Un kaapeec par to jaadiskutee? Jau referendums bija idiotisms un nevajadziiga valsts naudas skkeerdeeshana. Tas ir populisms un arii shis raidiijums buus populisms. Paldies ari KNL par platformu shiem bllaaveejiem. Bija referendums. Jautaajumu izleema. Taa vai shaadi, bet izleema. Domaaju, ka shobriid ir daudz buutiskaaki jautaajumi par kuriem runaat. 

Juris    10:23  |  26.11.2008.

Šobrīd kliedz ka ekonomikas stimulēšana un budžeta situācija ir svarīgāka par saeimas atlaišanu Forši. Kā tas iet kopā ar šodien izsludinātajiem iedzīvotāju ienākuma nodokļa grozījumiem kuri ATCEĻ!!! iedzīvotāju ienākuma nodokli darījumiem ar nekustamo īpašumu. Tā vietā, lai, samazinātu IIN strādājošajiem un uzlabotu valsts konkurētspēju, kādam no kliķes ievajadzējies realizēt kādu nekustamā projektu, vai arī uzradies pircējs. Vienkārši, klusām, ātri un tīri pieņēma ekonomiski kriminālus grozījumus. Leiškalns atjoza uz Saeimu, citi nobalsoja! Te nu būtu labs jautājums Slakterim. Vai mums ir nepieciešams SVF aizdevums lai ar šo likumu veidotus caurumus. T.i. es un mani bērni maksās nodokli caur SVF aizdevumu, ko vajadzēja samaksāt kādam no kliķes. 

šprote    10:25  |  26.11.2008.

Manī ir radusies viena jauna pārliecība. Aranžie stulbi baksta Seima atlaišanas jautājumu. Un viņi to dara patiešām tik stulbi, ka vienīgā iespēja badakāša varzai pretoties ir bakstīt no otras puses, un ne mazāk stulbi - tā, kā to dara kādas hūtes nozombēti naftaspāķi. Jo ar kulturālām metodēm izsist ķīli no cauruma nevar, vajadzīgs liels āmurs. Jeb kā krievi saka - proķiv loma ņet prijoma, jesļi ņet drugova loma. Līdz ar to prasās secinājums: ja kādi progresīvi spēki, šinī gadījumā arī kāds prezidents, vēlas reāli panākt tautai vajadzīgus grozījumus, ir jāizmanto netradicionālas metodes - tādas, lai ar kretīnisku centību iedzīto ķīli dabūtu laukā. Protams, varbūt kāds bārdains badakāsis un kāds hūtesgabals atbildot uz neordinārām darbībām tūliņ kliegs: ķeriet neliešus, ķeriet lietussargu revolucionārus, ķeriet nekulturālos! Bet... citādi jau pret šiem nemaz nav iespējams ko panākt, mīļie draugi! 

Liga  sakninal@tvnet.lv  12:12  |  26.11.2008.

Šai saemai es neuzticos un negribu ielaisties ar viņiem nekādās darīšanās.Un labi būtu viņus turēt tālāk no Satversmes, jo neticu ka viņi grib un var kaut ko Latvijai labu darīt. Manā prātā viņi visi jau ir atlaisti. 

jumts aizbraucis    12:52  |  26.11.2008.

Diemzel ir jasecina viens ka var nemt jebkuru valsts parvaldes posmu visur valda labaka gadijuma stulbums, sliktaka savtigi noluki. Saeima n-tie nekam nederigie likumi, kurs vel tic ka ar Satversmes pilnveidosanu tur kads var tikt gala! Man ka veletajam ir vajadzigs iespeja ne tikai atlaist Saeimu, bet redzot ka deputats, kas parstav manu balsi Saeima runa mulkibas vai vispar gul but iespejai vinu parvelet, jo palaik lai ieklutu Saeima ir vajadzigi ne vairak ka 5000 pilsonu balsu. Ministru abinets ar oranzo, zalo un parejo fonu protams ir kronis, iegruz Parex 200 mlj un grudis vel, apetitei augot jau ir sadomajusies un atradusi ka ciparam 3 vajadzetu pilikt miljardu klat un pagrabt uz katra iedizvotaja rekina 1250 EUR, acimedzot bez karteja referenduma te neiztikt. Ministriju limeni, kaut vai satiksmes ar sleseru, pasts nolaists lidz klinkim desmiti miljonu izmesti veja, sociali maznodrosinatie katru menesi vareja sanemt gadu 10 Ls piemaksu, ciparu TV - izmesti miljoni, lidosta vismaz miljons, par dargakajiem celiem, kas acimredzot jau tuvakajos 3 gados bus jalapa, un ta var izskatit veselibas, labklajibas aizsardzibas un citas ministrijas, kur bezjega pazud nauda. Pasvaldibu limeni uzbuve dargako skibo tiltu pasaule, naftai cena kritusies 3 reizes, kurina rigas siltums ar gazi un labaka gadijuma situma tarifi kritis par santimiem, ar elektribu tapat. Labrat uzklausisu sapratigus argumentus un faktus par labajiem darbiem kur ir aizpludusi mana nodoklu maksataja nauda? 

tiesībnieks    14:51  |  26.11.2008.

Tiesības noteikt pirmstermiņa saimas vēlēšanas(precīzāk nekā Saeimas atlaišana) jādod valdībai. To varētu apstiprināt prezidents. Principā šāda shēma ir Lielbritānijā, Vācijā, Skandināvijas valstīs un citur un tiek praktiski diezgan bieži lietota dažādās krīzes situācijās. 

Ainārs    15:08  |  26.11.2008.

Vai nevajadzēja tomēr rīkot raidījumu par Drošības policijas aktulaitātēm? "Kas notiek Latvijā" būtu jāpievēršas vārda brīvības ierobežošanai. 

Edgars G    15:09  |  26.11.2008.

Blēņas, ir absolūti skaidrs, ka praība pēc tik liela kvorum referendumam ir nedemokrātiska. Tautas patiesā griba var netikt īstenota, bet formāli viss ir kārtībā. Likumu muļāšna komisijās jau agrāk ir redzēta nejēdzīgos apmēros. Tauta jau nav galīgi debīla un redz kam ir izdevīgi muļāties un vilcināt likuma izstrādi. Agri vai vēlu, bet šī noziedzīgā varas kliķe saņems tainīgu sodu par nodarījumiem pret Latvijas tautu! 

pfff    15:36  |  26.11.2008.

Šis likums nu dien mani nekrata... 

Domburam    15:38  |  26.11.2008.

Atbildiet! Kāpēc šis jautājums jācilā, ja referendumā tikai viena ceturtdaļa iedzīvotāju atbalsīja grozijumus. Neviens vairāk nekad neies uz referendumu , ja savu varēs panākt mazākums LV iedzīvotāju. Tas ir lēts populisms un vairāk nekas, gan no prezidenta, gan no opozīcijas puses. Tagad jebkurš latvijas iedzīvotājs varēs sūdzēties eiropai, par to, ka referenduma rezultāts tiek ignorēts, un pilnīgi adžgārni interpretēts. Tā jau vairāk NAV demokrātija valstī, bet velns viņu sazina kas. Vai kāds ir paskaitījis cik naudas ir izgāzts nevajadzīgos referendumos, kurus ir ierosinājusi opozīcija, respektīvi JL? 

nu ko    15:59  |  26.11.2008.

ja Zatlers atlaistu saimu uzreiz pēc referenduma viņš būtu VARONIS ,bet tagad ir ŅERGA BEZMUGURKAULNIEKS slaucīsim pret viņu kājas ne cienīsim tādu prezidentu??? 

Ikars    16:37  |  26.11.2008.

Nu ja Zatlers arī šoreiz nepiedalīsies, tad vajadzētu viņam tiešajā ēterā nolasīt tādu morāli, ka maz neliktos. Cik ilgi var slēpties no tautas ar PR darbinieku sagatavotām preses relīzēm, svētku runām un populistiskiem izgājieniem ar "iniciatīvām", kuras pēc īsa laika izčib kā nebijušas. 

ivars    17:39  |  26.11.2008.

jeezinj, Shlesera madamaa.... nu ko taa blondiine sajeedz no Satversmes ????? jA NU VIENIIGI ATREFEREES VIIRA IEMAACIITO KO MULDEET :)))) 

šprote    18:09  |  26.11.2008.

Jāni Dombur! Es nezinu, vai vispār varēja dabūt vēl precīzāku dalībnieku sastāvu, kurš atbilst mākoņu kunga proponētajam amatpersonu iecelšanas kārtības pamatprincipam par lielāko kr...! Nu tad ja jau lidot cauri, tad ar švilpienu! Lai ir tas raidījums kā farss! Labā cirkā jābūt lieliskiem klauniem! Maestro, polku! 

janis    18:49  |  26.11.2008.

bet drošības iestādes arestē par ... Dombur! Vai tiešām kāds tika arestēts? Minimālais soda mērs ir arests uz 3 dienām. Smirnovs tika aizturēts. 

zoss    18:59  |  26.11.2008.

Šī tēma totalās ekonomiskās katastrofas priekšvakarā nevienu neinteresē 

inese  inese444@fsmail.net  19:04  |  26.11.2008.

Arii ES klibo ar demokraatiju un taadaam taas tieshajaam izpausmeem kaa referendumi. Peec Iirijas nobalsojuma pret Lisabonas liigumu, luuk vini grib veel vienu referendumu, lai tak cilveeki nobalso taa kaa vajag. 1-20 ; 21-29 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: