Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 01.10.2020.
 

Ko Saeima darīs ar valdības budžeta projektu?

Valsts budžets`2010 video_f

30.10.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 3
Video: Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs Kārlis Leiškalns (TP) aprēķinājis, ka budžeta izdevumi jāsamazina par 420 līdz 450 miljoniem latu, un nosauc konkrētus līdzekļu avotus, bet deputāte Baiba Rivža (ZZS) grasās vērtēt premjera un finanšu ministra priekšlikumus, kad tie „atnāks”. LPP/LC Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis cenšas skaidrot, kāpēc ministrijās, kurās pirms pāris nedēļām rezervju nebija, tagad tās atrodamas. TB/LNNK Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Māris Grīnblats norāda, ka izmaiņas, ko uz 2.lasījumu gatavo Saeima, ir sīkumi un nieks pret to, ko gatavo valdība. Deputāts Artis Kampars (JL) domā, ka 70 līdz 80 miljoni valsts pārvaldē ir „nogriežami” īsā laikā, savukārt deputāts Kārlis Šadurskis („Pilsoniskā Savienība”) uzskata, ka programmās, kam ir paredzēts viens miljons latu, simts tūkstošus noteikti var noņemt. Deputāts Nils Ušakovs (SC) uzskata, ka valsts pārvaldē var runāt arī par algu samazinājumu, savukārt PCTVL Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Juris Sokolovskis valdības darbu salīdzina ar ēkas būvēšanu purvā. K.Leiškalns nevar strikti pateikt, ka nekādām sabiedrības grupām algas netiks palielinātas, jo „nerunā valdības vārdā”. Bet ekonomists Jānis Ošlejs domā, vai mēs vēlāk nenožēlosim, ka esam palaiduši garām iespēju krīzē izmainīt savu ekonomiku. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 29.10.2008.)


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: