Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.02.2020.
 
alberts  albertsunalberts@inbox.lv  16:44  |  01.05.2008.

Jā,"gudrās galvas spriedelēja',ka jāsēžas pie galda,jādomā,jādiskutē,varbūt kas jamaina,javeido,javeicina,jālabo,īpaši kas būs pēc 75 gadiem.Pensionāram jādzīvo šodien un uzreiz.Viņš nevar,nav iedots termiņs,gaidīt kamēr "gudrās galvas izdiskutēs"kā vislabāk atkal apmānīt,iestastīt ,ka lūk ši ir vienīgā pareizā ideja kā bišķiņ t.i.5-15 ls pielikt pie pensijas.Pensionāram nav dots laiks GAIDĪT! 

Andris  andrkrav@delfi.lv  17:57  |  01.05.2008.

Nav jābūt LU doktorantam, lai nonāktu pie secinājuma, ka tik milzīgus uzkrājumus sociālā budžetā pie solidaritātes principu pensiju sistēmas ir jānovirza visu kategoriju pensionāru stāvokļa uzlabošanai. Uzkrājums sociālā budžetā ir jāatstāj saprātīgs, kādi 300 milj.latu, jo tas tāpat pieaugs atbilstoši likumam "Par valsts pensijām" 26.pantā noteiktajiem pensiju indeksēšanas principiem (pensijas indeksē ar inflācijas pieauguma indeksu un 50% (nevis 100%, lūk rezerves uzkrājums) vid.sociālās apdrošināšanas pieauguma indeksu). Šis uzkrājums tāpat ir pamatā radies tāpēc, ka netiek indeksētas visas pensijas. Sociālā budžeta līdzekļu pārpalikuma izmantošana pamatbudžeta vajadzībām (ar pienesumu 4,9% gadā pie inflācijas valstī 16%) pie šādiem pensionāru dzīves apstākļiem ir vienkārši cinisms. 

Māra  mara.dreimane@inbox.lv  13:52  |  25.05.2008.

Beidzot taisnība un vēlreiz taisnība! Neviens man neiestāstīs, ka LM to nezināja pirms, šīs - cilvēktiesību nievātājas, pensiju sistēmas ieviešanas. Un kā vēl zināja! Intuitīvi to saprata arī katrs domājošs cilvēkbērns. Paldies, Edgar! Skaidrojiet, neklusējiet, aizstāviet savas zemes večukus! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: