Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.02.2020.
 
Pasu skandāla dēļ īpašā sabiedrības uzmanības lokā nokļuva Iedzīvotāju reģistrs, jo tieši tajā bija ievadīti patiesībai neatbilstoši dati, uz kuru pamata pretlikumīgi tika izsniegtas aptuveni 100 pases. 9.janvāra „Kas notiek Latvijā?” raidījumā īpašu uzdevumu ministre elektroniskās pārvaldes lietās Ina Gudele, runājot par informācijas sistēmu drošību, sacīja, ka Iedzīvotāju reģistrs ir viena no lielākajām un centrālajām sistēmām. „Un tur diemžēl nebūt nav viss perfekti. Tur patiešām vēl ir ļoti nopietni jāstrādā,” viņa atzina.
vasjad    14:25  |  17.01.2008.

Latvijas apmeklējumiem nevēlamo personu sarakstā iekļauts Dmitrijs Rogozins. Arī ES valstīs tam aizliegums tagad ir. Bet tagad viņš ir galvenais Krievijas pārstāvniecībā ar NATO sarunās. Šis Rogozins nemainīja ne savu negatīvu nostāju pret Latviju un pret NATO. Vai tagad šo Rogozinu ielaidīs ne tikai mūsu valstī, bet un ES? Tad tas būs skandāls lielākais, ka ar pasēm - jo legāli atbrauks persona ne tikai "non grata", bet ļoti-ļoti slikta un naidīga! Kurai nav vietas civilizēto cilvēku vidū! Un kauns ES, kura nevar politiskos vurdulakus apstādināt. Un kā tagad viņu izsvītros no nevēlamo personu saraksta? Ar kādu formulējumu? Ka viņš kļuva labais? Tas oficiālais pamats Rogozinam atļaut iebraukt ES valstis būs sliktāks par visām pretlikumīgajām mahinācijām! Un nevienu par šādu rīcību netiesas. ES pazemota paliks! Ar visiem saviem likumiem! Tā Putins parādīja pasaulei, ka ES var atteikties no likumības, izdevīguma priekša. Ja ES nepieņemtu Rogozinu, tad iespējams, nebūtu un tagadēja skandāla ar britiem? 

Lidija  lidijaa@delfi.lv  14:29  |  17.01.2008.

Nupat mans dēls Īrijā saskārās ar LR Iedzīvotāju reģistra absolūto neatbilstību faktiskajam stāvoklim. Viņš aizgāja uz vēstniecību, lai iesniegt dokumentus jaunas pases saņemšanai, jo vecajai beidzies termiņš. Darbiniece prasa, kad viņš esot uzvārdu mainījis, jo Iedzīvotāju reģistrā viņam dzimtais uzvārds esot Vilcāns nevis Aglonietis. Dēls sašutumā. Un kā nu ne! Nevienam ne manā, ne mana vīra dzimtā nav bijis uzvārds Vilcāns, pat neviens no mācītājiem, kuri kristīja mūs vai mūsu 5 bērnus un 11 mazbērnus nav bijis Vilcāns! No kurienes tādi dati? 

Uldis    16:43  |  17.01.2008.

Ko ta Gudele var novērst? Te vietā būtu teiciens par neredzamo baļķi savā acī! IUMEPLS ir bijusi un ir viena liela bedre. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: