Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.06.2024.
 
Aizvadītās nedēļas nogalē beidzot tika publiskota 2011.gada valsts budžeta konsolidācijas summa – 280 miljoni latu, kas lielā mērā tika pasniegta un uztverta kā relatīvi pozitīva ziņa. Taču pirmdien sekojušie konkrētie konsolidācijas priekšlikumi, īpaši nodokļu jomā, vairs neizpelnās atzinības. Kādi un kāpēc ir topošā budžeta konsolidācijas varianti – tas ir šīsnedēļas „Kas notiek Latvijā?” debašu jautājums.
Jānis  knl@knl.lv  21:10  |  17.11.2010.

Politiķi, Latvijas Bankas darbinieki savas algas pamato ar augsto atbildību, bet reālu atbildību neviens nekad nenes... Uzticību zaudējušu, sliktu darbinieku no darba atlaiž, bet neievēlētiem deputātiem maksā kompensācijas un tos iekārto padomēs utmldz. 

Raitis  neteikšu@inbox,lv  21:33  |  17.11.2010.

Jautājums, kā graujot latu, konsulidējot latus iegūs pēkšņi eiro SVF kredīta atmaksai, nevienam tak izņemot Latviju - latus nevajag. Tas der tikai eirozonai ne lata 

ance    01:32  |  18.11.2010.

Piekrītu Jānim - nu nenormāla tā parazitējošā balto apkaklīšu ir savākusies - nu bezjēgā, viņu vārdiem un anlīzēm vērtība 0, pienesums tautsaimniecībā 0, bet algas pienākas - es te ne tikai par LB... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: