Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.06.2024.
 
Otrdien Centrālā statistikas pārvalde paziņoja, ka saskaņā ar ātro novērtējumu šī gada 3.ceturksnī iekšzemes kopprodukta (IKP) apjoms salīdzināmajās cenās, salīdzinot ar 2009.gada 3.ceturksni, ir palielinājies par 2,7%. Gan valsts amatpersonas, gan eksperti šo skaitli ir nodēvējuši par labāku, nekā bija cerēts. Taču strīdi 10.novembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” parādīja, ka krasi atšķiras viedokļi par to, ko pēc šī skaitļa var secināt par tautsaimniecības izaugsmi nākamgad, tāpat kā asas domstarpības pastāv par budžeta konsolidācijas nepieciešamo apjomu.
AgneseBee    11:09  |  11.11.2010.

Labojums: Mārtiņš Bitāns jau kādu laiku nav Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes Monetārās izpētes un prognozēšanas daļas vadītājs. Viņa amats: (viss tas pats penteris)..pārvaldes padomnieks Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: