Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 21.06.2024.
 
Lai cik nekritiski, vienaldzīgi, bezcerīgi, ciniski vai kā tamlīdzīgi mēs neraudzītos uz Valda Dombrovska koalīcijas valdības deklarāciju, Latvijas Republikā kopš trešdienas rīta nav neviena cita politikas pamatdokumenta, kurā attiecībā uz visām nozarēm un to kopsakarībām meklēt atbildes uz jautājumiem par to, kas notiek un kas notiks mūsu valstī. Kontekstā ar debatēm par un ap šo dokumentu vakar „Kas notiek Latvijā?” studijā, manuprāt, ir nepieciešams šobrīd publiski uzstādīt un ilgstoši uzturēt vismaz trīs pamatjautājumus – par to, kā tapa un taps valdības plāni, kas tajos šobrīd ir iekļauts, un kas nav iekļauts.
Aldonis  skaidrais@aol.com  17:32  |  04.11.2010.

Dombura k-gs Jau otrreiz esmu spiests Jums teikt: Jūs šaujat pār strīpu! Izskatās, ka Jūs rokat tur kur nekā nav! Vai Jums šķiet, ka Jums darbs izbeigsies, ja norāšanas vietā kādu uzslavēsiet? Un Valdis Dombrovskis to ir pelnījis! 

Jānis Domburs    00:11  |  05.11.2010.

Aldoni, pelnīta uzslavēšana, protams, ir katra brīva izvēle svītru vilkšanai vai šaušanai tām pāri. Bet, attiecībā pret jebkuru, slavēšana nav žurnālistu darbs. Sagaidīsim Dombrovska valdības 2011.gada valsts budžeta projektu, un tad būs konkrētāks atskaites punkts, kuru par ko slavēt, un kurš ko ir vai nav pelnījis. JD 

Jānis Domburs    11:10  |  06.11.2010.

Orākul, man nav, par ko vilties. Necenšos katru dienu par kaut ko celt trauksmi, bet, ja to daru, tad zinu, par ko runāju. Drīzāk Jums pašam nāksies vilties, jo Jūsu pieminētajam \"bāzes izdevumu\" linkam ir maz sakara ar to "tabuliņu", par ko es runāju - par priekšlikumiem par šo 2011.gada budžeta bāzes izdevumu samazināšanu plus ieņēmumu palielināšanu. Tā kā piektdien daudzos medijos kolēģi tā arī nespēja precīzi atreferēt, bet Andris Vilks izlikās nesaprotam to, ko es vispirms radio intervijā un pēc tam citās intervijās pateicu, un kur ir problēma, tad nedēļas nogalē uzrakstīšu un www.knl.lv nopublicēšu rakstu, kurā vēlreiz vēl detalizētāk aprakstīšu argumentus un jautājumus attiecībā uz to, vai Latvijas politiķi nemaldina sabiedrību par 2011.gada valsts budžeta konsolidāciju. Jānis Domburs Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: