Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.06.2024.
 
Lai gan ir jau oktobra otrā puse, šobrīd lielāko skaidrību par nākamā gada budžetu var iegūt no Valda Dombrovska („Vienotība”) vienošanās projekta potenciālajiem koalīcijas partneriem, un arī tur minēts vien mērķis no 2014.gada pievienoties eirozonai, pieļaujamā budžeta deficīta apjoms pa gadiem un uzstādījums, ka apmēram trešdaļu no konsolidācijas apjoma sasniegs ar nodokļu pasākumiem, bet divas trešdaļas ar izdevumu samazināšanu. 20.oktobra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” izrādījās, ka lielāku skaidrību iespējamās koalīcijas politiķi arī mutiski nevar sniegt, bet par jau minēto konsolidācijas virzienu proporcijām raisījās strīdi ar nevalstiskā sektora pārstāvēm.
pārdomas    14:03  |  23.10.2010.

NEKAD NEPIEKRITĪŠU E. Eglei, kura kaislīgi aizstāv uzņēmējus- mūsu uzņēmēji nekad nav raduši strādāt godīgi, jo strād. par soc. darbinieci, saņemot algas izziņas, (lai aizpild. iztikas ienāk. deklarāc.) bija redzams ka visi - īpaši celtniec. nozarē, strādājošie, saņema minim. algas-- bet kredītus maksāja apm. 500- 600 Ls mēnesī, tad no kādām naudām? Tā kā pa'ši uzņēmēji vien palīdzēja radīt dziļo ekonom. krīzi- jo liela daļa tos kuri saņēma minim. algas- tagad saņem GMI obigātos pabalstus, medicīnas pakalpojumu atvieglojumus,,,bet tas jau no mūsu god. maks. nodokļiem. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: