Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.06.2024.
 
Ģenerālprokurora epopejas, jaunu ministru meklēšanas un divu AŠ aktivitāšu ēnā pagājušajā nedēļā krietni mazāku uzmanību nekā marta sākumā izpelnījās grozījumi Imigrācijas likumā, ko Valsts prezidents Valdis Zatlers 12.martā nosūtīja Saeimai otrreizējai caurlūkošanai. 22.aprīlī parlaments ar 55 balsīm „par” un 31 balsi „pret” nobalsoja par atšķirīgiem grozījumiem. „Kas notiek Latvijā?” (KNL) salīdzināja, ciktāl politiķu darbi atbilst vārdiem debatēs televīzijas studijā un cik tie novērš Valsts prezidenta pretenzijas – gan attiecībā uz tautsaimniecību, gan drošību.
krolls    12:00  |  27.04.2010.

izskatās pēc kārtējās afēras, no kuras ieguvēji būs atsevišķi NĪ spekulanti un atsevišķi politbiznesmeņi. Iemesls varētu būt - kāds "politiķis" kādam biznesa partnerim Krievijā kaut ko apsolījis, sarunājis un viss notiek. neticu, ka ar Latvijas nekustamo īpašumu iztirgošanu jaunajiem krieviem varēs budžeta problēmas risināt vai tautsaimniecību attīstīt... visvairāk pārsteidz, ka šito atbalsta tāds uz āru nacionāli noskaņots vīrs kā Dalbiņš... 

lūgums vairākkār    12:16  |  27.04.2010.

Jāni lūzdu sagatavo raidījumu kurā iespējams uzaicināt politoloģi Ilzi Ostrovsku un Strad, universit pasniedzēju as. prof. Sergeju Kruks. kuram ir TV NET labs vērtējums par mūsu degrad. partiju sistēmu,,līudzu. lūzdu,apnicis klausīties tais veco ŽUĻIKU runās un tukšajos solījumos, gribas dzirdēt spec. viedokli, kādēļ tikai Latvija ir tur kur ir,, un grimstam vēl uz 4 gariem gadiem eksperimentā ar topošo SC part. iev;ēlēšanu, nu neatgriezīsies tie labie krievu laiki lai kā to reizēm gribētos..kādēļ tieši mums jābalso poar partiju kura nav paguvusi neko izdarīt vai arī vismazāk apzagties, jo netika pie šprices. bet pārmetumus no tautas pelna tā partija kura strebj mēslus, dažreiz labāk dažreiz nē jo vecie lapsas jau dzirdami un jūtama viņu ietekme... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: