Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.10.2020.
 

Godmanis par Šleseru, trīs menedžeriem un iešanu ellē

Ivara Godmaņa valdība video_f

05.02.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 10

4.februāra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” premjers un partijas „LPP/LC” līdzpriekšsēdētājs Ivars Godmanis, izturējis neuzticības balsojumu Saeimā, pauda savu viedokli par prasībām ministriem un esošo ministru nomaiņu. Viņš izteica atbalstu lielākai koalīcijai, kas varētu mazināt spriedzi ārpus parlamenta. I.Godmanis nesniedza partiju pārstāvjiem un sabiedrībai skaidru atbildi par to, vai daudz kritizētie Ainārs Šlesers un Atis Slakteris jaunajā valdībā varētu vairs nebūt ministri, bet norādīja, ka tas esot atkarīgs arī no tām partijām, kas deleģē cilvēkus, un Šlesers „savās nozarēs ir izdarījis daudz vairāk nekā liela daļa iepriekšējo ministru”.

I.Godmanis raksturoja, kādi trīs menedžeri viņa komandā būtu vajadzīgi, taču tā arī neatbildēja uz jautājumu, kā grasās šos cilvēkus meklēt. Tā vietā premjers uzteica savus ministrus kā drosmīgus cilvēkus, kas negāja prom, kad valdība gāja „ellē iekšā”. Tāpat viņš nepaskaidroja, vai prasīs kādu ministru demisiju, tā vietā pievēršoties ministriju un aģentūru skaita jautājumam.


Video: Ivars Godmanis un Artis Kampars par izmaiņām valdībā. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 04.02.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: