Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.07.2020.
 

„Tauta saņem to, ko tā ir pelnījusi”

Valsts attīstība video_f foto

22.01.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 0

21.janvāra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” mākslinieks Aigars Bikše skaidroja, kāpēc sabiedrība ir atbildīga par to, kas šobrīd notiek. Viņš uzsvēra, ka mūsu vēlētāji saņēma skaidras norādes, ka politiķis ir iesaistīts korupcijas skandālā, bet balsoja par viņu, tāpat kā balsoja par partijām, kas ar trešo personu palīdzību apgāja likumu, kādu pašas bija uztaisījušas. Viņš debatēs prezentēja plakātu par to, kāpēc cilvēkam ir interese ieguldīt ļoti lielu naudu vēlēšanās, un pauda uzskatu, ka, kamēr nodokļu maksātāji neapmaksās politiskās partijas, tikmēr viņiem nāksies rēķināties ar to, ka politiķus pirks kāds cits.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības valdes loceklis Valdis Keris skaidroja, ka ideālais modelis valstī būtu tad, ja darbotos trīspusējā sadarbības padome un nevalstiskās organizācijas un valdība un Saeima ieklausītos domu apmaiņā, kas šobrīd nenotiek. Bet A.Bikše uzsvēra, ka politiķi visu laiku ir darījuši, ko grib, jo vēlētāji viņus ir izlaiduši un tagad saņem to, ko ir pelnījuši. Viņš arī pauda kaunu par to, ka tauta paliek stingrāka tikai tagad, kad valstī ir beigusies nauda.

 

Aigara Bikšes plakāts „Kāpēc es investēju miljons latu vēlēšanās?” 

Video: Mākslinieks Aigars Bikše un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības valdes loceklis Valdis Keris par sabiedrības līdzatbildību, partiju finansētājiem un politiķu izlaišanu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 21.01.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: