Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 01.10.2020.
 

Cik Vecrīgā bija policistu, un kas ir aizturētie?

Valsts attīstība video_f

15.01.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 7

14.janvāra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” premjers Ivars Godmanis un aizsardzības ministrs Vinets Veldre atklāja jaunāko zināmo informāciju par 13.janvāra vakarā Vecrīgā notikušo grautiņu. I.Godmanis skaidroja, ka tika aizturēti 106 cilvēki, no kuriem 11 ir aizturēti, gaidot sankciju no tiesneša. Viņš raidījuma skatītājiem skaidroja, kādi ieroči tika atrasti pie aizturētajiem, un atklāja Drošības policijas sniegto informāciju par aizturēto vecumu, nodarbošanos, etnisko sastāvu un iepriekš saņemtajiem sodiem. Premjers apliecināja, ka praktiski visi aizturētie grautiņa dalībnieki bijuši alkohola reibumā. V.Veldre savukārt pēc politologa Jura Rozenvalda kritikas par policistu skaitu pie Saeimas ēkas atklāja, cik policistu kurā etapā Vecrīgā iepriekšējā vakarā bija bijuši.

Video: Ivars Godmanis, Juris Rozenvalds un Vinets Veldre par aizturētajiem grautiņa dalībniekiem un policistu skaitu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 14.01.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: