Šeit pieejamas mediju publikācijas vai to fragmenti, kas saistīti ar „Kas notiek Latvijā?” raidījumu vai tā vadītāju 12.07.2020.
 
21.01.2009. Anda Burve-Rozīte Komentāri: 12
Pēc nesenajiem notikumiem politikā LTV raidījuma vadītājs Jānis Domburs vēlas ētera laiku divreiz nedēļā Pagājušajā nedēļā LTV raidījums Kas notiek Latvijā? sasniedza reitingu rekordu. Politiķu, amatpersonu, ekspertu un sabiedrības pārstāvju diskusiju par 13.janvāra notikumiem pie Saeimas bija noskatījušies vairāk nekā trīssimt tūkstošu skatītāju. Nokaitētajos politiskajos apstākļos žurnālists Jānis Domburs gatavs sabiedrībai piedāvāt kaut ko jaunu — diskusiju tiešraidē divreiz nedēļā. Tā skartu ne tikai politiku, bet padziļināti arī daudzas citas jomas, kas sabiedrībai svarīgas. Kultūru un veselības aprūpi Domburs min kā vienas no pirmajām.


Pēc 20.oktobra publikācijas www.knl.lv - "Valsts uzņēmuma padomē žurnālists un Šlesera šoferis", Latvijas Avīze ir turpinājusi attīstīt tēmu par Satiksmes ministra šofera atrašanos valsts akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" padomē, kā arī jautāja Ministru prezidenta Ivara Godmaņa viedokli.Partneri:         Dalibnieki         


Autors: