Šeit atrodama informācija, kuru „Kas notiek Latvijā?” raidījumu atšifrējumi ir pieejami tekstuālā formā (šo raidījumu nosaukumi ir izcelti) 22.09.2021.
 

Lai precīzi zinātu, ko kurš teicis debatēs, jūs varat nopirkt „Kas notiek Latvijā?” raidījumu atšifrējumus. Paraugs

KNL arhīvā ir vairāk kā 250 atšifrējumi – visiem raidījumiem kopš 2006.gada un vēl dažiem desmitiem iepriekšējos gados. Atšifrējumus var izvēlēties šīs sadaļas arhīvā, kur tie sakārtoti pa gadiem. Meklēšanai var izmantot arī datu bāzes Dalībnieki un Temati.

Ja Jums nepieciešamais atšifrējums šobrīd nav pieejams, sazinieties ar mums, lai vienotos par tā pieejamības iespējām.

Pērkot lielāku atšifrējumu skaitu, piedāvājam būtiskas atlaides. Cenas
Atšifrējumus var nopirkt elektroniski, izmantojot internetbanku, sms vai e-rēķinu. Kā nopirkt?

Lai saņemtu atšifrējumu, kad esat veicis pirkumu un saņēmis piekļuves kodu, ierakstiet savu e-pasta adresi un kodu attiecīgajos lauciņos, un nospiediet „OK”. Atšifrējums tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu.

E-pasta adrese:


Cenas


  SMS  Hanzanet / Ibanka  E-rēķins
1 reize (kods derīgs 24 stundas) 3 Ls 3 Ls -
5 reizes (kods derīgs 30 dienas) - 10 Ls 7 Ls
10 reizes (kods derīgs 60 dienas) - 15 Ls 12 Ls
50 reizes (kods derīgs gadu) - - 39 Ls

Kā nopirkt?


1. Izvēlieties Jums ērtāko un pieejamāko pirkuma veidu.
2. Atkarībā no pirkuma veida, norādiet attiecīgajos lauciņos nepieciešamos datus.
3. Spiediet „Pirkt” un veiciet pirkumu.
4. Pēc apmaksas veikšanas, atkarībā no izvēlētā pirkuma veida, e-pastā vai SMS saņemiet piekļuves kodu.
5. Kad esat saņēmis kodu, atgriezieties atšifrējumu izvēlnes sākumā šeit, ierakstiet savu e-pasta adresi tai paredzētajā lauciņā un kodu pie atbilstošā atšifrējuma, un nospiediet „OK”. Atšifrējums tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu.

Ja rodas problēmas, sazinieties ar mums!

Atšifrējumu pirkuma veidi

  Swedbanka & iBanka
Norēķināties ar Swedbank vai Ibanku var tikai Swedbankas un SEB bankas lietotāji – personas, kam Swedbankā vai SEB bankā ir konts un pieeja Swedbank vai Ibankas internetbankai. Norēķinoties ar Swedbank vai Ibanku, lejupielādes maksa tiek noņemta no internetbankai piesaistītā bankas konta. Maksājuma uzdevumā ir visi dati, kas nepieciešami apmaksai internetbankā, Jums atliek apstiprināt maksājumu, ievadot nepieciešamo kodu no kodu kartes. Iegādāto kodu saņemsiet uz norādīto e-pastu. Kad kods un e-pasts, uz kuru vēlaties saņemt dokumentu, ievadīts, spiediet „OK” un atšifrējumu saņemsiet uz norādīto e-pastu! Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!
SMS
SMS (mobilā tālruņa īsziņu) norēķini ir pieejami LMT, Tele2, Bite un Triatel abonentiem un priekšapmaksas karšu īpašniekiem. Ar SMS norēķinu iespējams iegādāties tikai vienreizējo piekļuves kodu ar fiksētu samaksu. Priekšapmaksas karšu īpašnieki var norēķināties tikai tādā gadījumā, ja priekšapmaksas kartē ir pietiekams kredīts. Norēķinoties ar SMS, lejupielādes maksa tiek pieskaitīta mobilā tālruņa rēķinam. Kods tiks nosūtīts atbildes īsziņā. Kad kods ievadīts pie attiecīgā raidījuma atšifrējuma spiediet ‘OK’ un saņemsiet atšifrējumu uz Jūsu norādīto e-pastu! Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!
E-rēķins
Ar e-rēķina palīdzību norēķināties ir visizdevīgāk. Norēķināties ar e-rēķinu var jebkurš lietotājs – fiziskas un juridiskas personas, kam ir pieeja internetbankai. Apmaksājot e-rēķinu, lejupielādes maksa tiek noņemta no internetbankai piesaistītā bankas konta. Pēc datiem, ko aizpildīsiet, sistēma sastādīs rēķinu, ko varēsiet izdrukāt, kā arī tas tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu, pēc Jūsu pārskaitītās summas ienākšanas mūsu kontā, kods tiks nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi. Rēķinā ir visi dati, kas nepieciešami apmaksai internetbankā. Pie apmaksas veikšanas maksājuma uzdevumā lūgums norādīt rēķina numuru, maksājuma mērķi un e-pastu. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums-knl@knl.lv!

Pirkt

Swedbanka & iBanka
SMS
E-rēķins
Lūdzu ievadiet savu e-pasta adresi!

Sūti kodu KNL uz 1827. Kods tiks nosūtīts atbildes īsziņā.


Pirkt!Partneri:         Dalibnieki         


Autors: