Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.02.2020.
 

Kam jānotiek 2010.gadā?

Gada apskati

29.12.2009. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 5
Šīsnedēļas „Kas notiek Latvijā?”, saglabājot iepriekšējo gadu tradīciju, gada pēdējais raidījums būs aizvadītā gada kopskats – šoreiz tie būs vairāk nekā simts zīmīgākie vairāku desmitu diskusiju dalībnieku citāti, spilgtākajos un būtiskākajos raidījumu fragmentos, par vairāk nekā desmit aktuālākajām tēmām, līdz ar raidījuma vadītāja komentāriem.
Alvīne    00:26  |  29.12.2009.

''Da ko jūs visi ieciklējušies uz tām algām? Neba jau no algām viņi visi tur augšā dzīvo. Tie ir sakari un vara, kas viņus vada. Viena no lietām ko zinu par Dombi ir tā, ka vai nu viņam vai viņa sievai pieder rindu mājas pie Rīgas robežas Stopiņos. Tās viņi tirgo par astronomiskām cenām un no tā arī uzpūšās. I pieslēgumus dabūja pie lielā ceļa savām mājām no valsts ceļiem bez pīkstiena a citi ar tādiem pašiem lūgumiem ieberžās. Domājat ar algu Šķēle nopelnīja savus miljonus? Vai arī par algu Putins Kalvīti pie sava galda cienāja? Naivie cilvēki.... alga, alga... tā kā saciklējušies uz tām algām. Paskatieties apkārt! Apkārt miljoni zūd, a jūs ar tām algām!'' Kāpēc es to rakstīju? Tāpēc, ka man sāp. Man sāp tas, ka cilvēki ir ļoti tuvredzīgi un neizglītoti. Arī žurnālistu izglītība ir ļoti vāja, jo nespēj iemācīt pētniecisko žurnālistiku. Mēs redzam tikai virspusējo negatīvo informāciju, kas spiež mums uz pašaizsardzības podziņām un, piemēram, jaunā paaudze neapgrūtina sevi ar Latvijas melno politiku, bet gan izslēdz televizoru. Es sāku skatīties Jūsu raidījumu pirms 8 gadiem. Mani tas aizrāva. Mani aizrāva tas Jūsu entuziasms, ar kuru Jūs vilkāt ārā informāciju no Jūsu raidījuma dalībniekiem. Šobrīd mani šis raidījums vairs neaizrauj. Tas mani neaizrauj, jo es redzu, ka lielāko daļu atbilžu uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem Jūs zinat. Jūs zinat to, kas notiek valstī, Jūs kontaktējat ar cilvēkiem, kas sniedz Jums informāciju, domājams, par visu, kas valstī notiek. Taču tāpat kā man, arī Jums sāp tas, ka Jūs nevarat to atklāt visiem mums, vienkāršajiem cilvēkiem. Šis purvs ievelk visus, arī Jūs un arī mani, jo arī es strādāju iestādē, kas ir saistīta ar valsti, arī es zinu vairāk nekā savā ziņā citi un arī es zinu un novērtēju, ka man ir darbs, kurš nes man maizi, un lai cik sāpīgi man arī nebūtu par Manu Valsti, es esmu spiesta klusēt. Mans novēlējums Jums Jaunajā Gadā ir pievērsties jaunai jomai Latvijas žurnālistikā - pētnieciskās žurnālistikas producēšanai. Kamēr prokuratūrā un knābā būs tādas algas kādas tās ir tagad, mēs nesagaidīsim rezultātus. Tāpēc ar to ir jāsāk nodarboties žurnālistiem! Taču ne tādā līmenī, kā tas tagad notiek dažā labā komerckanālā. Tam ir jānotiek piesaistot labākos un labākajiem un galvenais - domāt spējīgos žurnālistus. Ja šāda ideja kādam varētu izdoties, tad tas esat Jūs Jāni! Laimīgu Jums un mums visiem Jauno Gadu! 

smaka    21:52  |  30.12.2009.

Neizdevies raidījums 

ijuta  2dalainbox.lv  19:21  |  31.12.2009.

Tauta zin kas jadara:1)negodīgas naudas ieguvējiem jāieskaita valsts kasē bez tiesas sprieduma TP,PP,LC,pārtērētie miljoni.Jūrmalgeitas varoņiem Šķēlemun Šleserim kukuļ nauda.Segliņam iztērētie tūkstoši par saeimas fasādes atjaunošanu. Kalvītim miljoni par Latvijas teritorijas iztirgošanu. 2)Jāatceļ šķēliskais partiju koalīciju likums 3)Likumiem jādarbojas - jāpakļaujas VID un KNAB, tad arī Grūtups, Guļāns un tēvainis ATPR neinterpretēs likumus kā dublis zābaku. 2009.gada 18. oktobris, kad tautai bija skaidrs kad jāatlaiž saeima,bet ieročus no rokām izsita prezidents.Tā turpinājās valsts pagrimums, bet izcilie darboņi turpināja izsaimniekot valsti. Mēs necīniesimies pret savu brīvo Latviju,ne pret Dombrovski,ne pret 80.-90. gadu brīvības cīnītāju Repši.Mēs apbrīvojam viņu darbu blēdīgo varas un naudas kāro trekno un slimo partijnieku ielenkumā.Apbrīnojam Mūrnieci, Aboltiņu, Seili,Čepāni,Grīnblatu,Zīli Jaunupu Kristovski,Kalnieti Piebalgu,Kursīti Šadurski'Vaideri un Ingmāru Līdaku.Būsim stipri būsim gudri ,Jāni ,LAIMĪGU JAUNO GADU. 

vasjad    17:13  |  28.01.2010.

Vajag lai 2010.g. Saeima izlems par ST lēmuma pildīšanu, ar kuru negrib nodarboties. Un t.p. dara pretvalstisku darbību! Par kuru iespējams sodīt visas tagadējās amatpersonas - no deputātiem līdz prezidentam. Un šada darbība ir nelabākā, par Satversmes iznicināšanu. Jo ST savā atzinuma sprieda, ka netika noteiktas minimālas pensijas apmeri, no kuriem nedrīkst neko atņemt. Bet LR nav noteikts arī maksimālais vecums, strādāšanai pensijā. Tas arī ir nepareizi. Jo daļa par satrādājošajiem pensijā nav pilnā Latvijas likumos! Par to iespējams izlemt stundas laikā. Bet kas tad būs ar tautas kalpiem ar vecuma marazmu, insultiem un ? Kur tie izteiks savas "sklerozmdomas" un vēl par naudu? Un ja šodien pieņems šādu likumu par galējo termiņu darbam pensijā - 70 gadi, bet rīt izgudros tableti mūžigājāi dzīvei? Ārprāts! Kurš tad aizstāvēs valsti, ja ne mūžīgie aizstāvji? Bet ir ST. Tur arī ne jaunieši strādā. Noteks, kā līdz mūžīgās dzīves beigām var strādāt. Un marazms ir "augstākās domašanas" zīme! 

vasjad    17:27  |  28.01.2010.

Tagad Latvenergo sāks izdalīt sertifikātus elektrības nomaksai trūcīgājem. Bet to vajag darit no peļnas. Bet ne no peļņas, kura ir apstiprināta ar regulātora palīdzību - par elektrības cenu. Jo tad tarīfi ir izpustie un tas ir liekas naudas slēpšana. Vai nelikumīgas naudas atmazgāšana. Tikai no papildus saimnieciskās darīšanas. Bet to vajadzēja arī parādīt regulatoram. Sanāk ka nodarbojaās ar krāpšanu? Un vēl. Ja maznodrošinātājs patērē 300 - 400 kvt mēnēsī vai vinam ir divi dzīvokļi, vai ir parāds uz simtiem latu - saņems viņš elektrokuponu par maznodrošinātību? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: