Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.02.2020.
 
Tautas partija (TP) šonedēļ izcēlusies saistībā ar jaunajiem vienošanās projektiem starp Latviju un starptautiskajiem aizdevējiem – partijas pārstāvji gan neieradās uz koalīcijas partiju sarunām ar aizdevējiem, gan valdības sēdē iebilda pret vienošanās saturu. 16.decembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” skatītājiem bija iespēja novērtēt, cik argumentēta ir TP kritika par partijas neiesaistīšanu sarunās, novēlotu iepazīstināšanu ar dokumentiem un nespēju tajos vairs ko mainīt.
Lasītājs    12:32  |  24.02.2010.

Šis laikam ir tas gadījums,kad katram no mums vajadzētu šo izsūtīt kā ķēdes vēstuli visiem draugiem,radiem un paziņām,lai katrs vēl vienu lieku reizi pārliecinās,kādā valstī dzīvojam.Jāatzīst,ka saturs tiešām ir šausminošs.Un pārāk riskants,lai mūsu žurnālisti to "parautu augšā" nopietnākā līmenī.Vismaz nav ticami,ka būs iekšās to kādam darīt.Tāpēc visas cerības uz pašiem.Jo vairāk šādu lietu nāks gaismā,jo skaidrāk visi apzināsies,kur šobrīd esam,un beidzot sāks pievērsties atmodas idejām,kuras valdošajai elitei vel ilgi nebūs pa prātam. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: