Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 28.09.2020.
 
Vieni no būtiskākajiem jautājumiem par pāreju no analogās uz zemes ciparu TV apraidi Latvijā ir saistīti ar pieejamību – cik lielā Latvijas teritorijā apraide tiks nodrošināta un vai maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, kas nevar atļauties iegādāties dekoderus, būs iespēja to skatīties? Savas versijas un par un pret argumentus izteica arī 9.decembra publisko debašu „Kas notiek Latvijā?” dalībnieki.
Mežsargs    12:04  |  17.12.2009.

Rīgas kungi atmostieties.Gribās vai nu smieties vai nu raudāt par jūsu nekompetenci.Laukos mežsargi ir vieni no visnodrošinātākajiem sabiedrības slāņiem,tāpēc mums kā sunim piektā kāja ir vajadzīga jūsu dekoderētā, digitalizētā televīzija.Mums jau sen ir satalīta šķīvji vai arī kabeļtelevīzija,jo 90% no visiem mežsargiem nedzīvo nekādos tur ''kordonos'' meža vidū,bet ciematos.Apgaitas ir tik lielas kā 15-20 mežsargiem pirmās brīvvalsts laikā.Tāpēs ir vajadzīga mobilitāte un tā tiek nodrošināta ar pārvietošanos ar automašinu.Citreiz kungi izvēlieties savādāku piemēru,nevis piemēru ''MEŽSARGS''. 

vasjad    16:38  |  28.01.2010.

Vajag, lai VISI tv kanāli, kuri ir LR, darbojās virszemēs cīparformātā ar martu vai kuru tur datumu!!! Visās programas - no LTV lidz PBMK vai RTVi un TVC!!! Visi - neatkarīgi no valsts izcelsmes! Jo šis likums ir ES valstīm saistošs. Un citās ES valstīs ari tāds pars iznakums vajag būt! Bet par šķīvīm - ievest nodokli. Un kontrolēt lai tiktu izmantotās legalās pieslēgšanas kanāli tirm! Citādi sanāk, ka vieniem vajag ievest, bet citiem - neko nedarīt! Tā ir citu valstu tv lobēšana!!! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: