Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.04.2021.
 

Līvānu protestētājs: lai resnais mūlis nostrādā bļ** dienu!

Valsts attīstība video_f

03.12.2009. Lāsma Rozenfelde  A A A Komentāri: 35
2.decembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” piedalījās vairāki cilvēki, kas iepriekšējās dienās bija piedalījušies protesta akcijās, tai skaitā Dainis Razumejevs, kurš bija viens no protesta akcijas Līvānos rīkotājiem. Viņš novērtēja valstī notiekošos procesus un politiķu pieņemtos lēmumus, un secināja, ka no strupceļa var iziet ārā tikai ar protestiem.

 

D.Razumejevs atzina, ka jūtas gandarīts par izdarīto un vajag protestus rīkot ne tikai Rīgā, bet visās Latvijas mazpilsētās. Viņš pauda viedokli, ka nepieciešams, lai visi vienreiz salasās un stulbo lēmumu dēļ „apgriež visus ar kājām gaisā un izpurina”.

Līvānietis skaidroja, kuri lēmumi viņu noveduši līdz šādai pārliecībai, pieminēdams gan algu jautājumu, gan transportlīdzekļu nodevas, gan „Parex bankas” glābšanu. Viņš pauda viedokli, ka risinājums ir tikai protesti, jo politiķi runāšanā neklausās, cilvēkus neciena un spļauj sejā. Tāpat viņš apgalvoja, ka vienoties par kaut ko jau ir par vēlu un tagad jāsāk strēbt laukā pievārītā putra.

Kad Jaunā Rīgas teātra aktieris Vilis Daudziņš atzina, ka nezina, kā panākt, lai lēmumu pieņēmējiem būtu realitātes sajūta, D.Razumejevs ieteica valdības locekļiem gadu nostrādāt par algu 100 lati mēnesī, „un tad viņi izjutīs, kā ir”.


Video: Dainis Razumejevs un Vilis Daudziņš par protestiem un varas pārstāvju realitātes sajūtas trūkumu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 02.12.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: