Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 28.01.2020.
 
Kamēr politiķi arvien nav spējuši vienoties par to, kādas nodokļu izmaiņas plānot – ja vispār plānot – nākamā gada budžeta kontekstā, arī ekonomistu rindās vienprātības nav. Ja Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta nodaļas vadītājs Andris Miglavs nepieciešamās izmaiņas raksturoja kā sistēmas pilnveidošanu, kas šobrīd „nav nepareizais risinājums”, tad Latvijas Bankas (LB) prezidenta padomnieks Uldis Rutkaste nodokļu izmaiņām iebilda. Savukārt Latvijas Universitātes ekonometrijas profesors Mihails Hazans norādīja uz interesantu valdības rīcības neatbilstību aizdevēju vēlmēm.
pardomas    07:24  |  02.10.2009.

Ne gluži par šo , bet.... tikko ziņas stāsta nemaksāsim veselības apdrošināšanu, jocīgi viena apdrošināšanas polise ir 200 -500 - tik pat cik viens lidojums biznesa klasē, ko regulāri izmanto mūsu vadošās redzamās valsts amatpersonas. (Nemaz nerunājot par mazāk publiskajām) Vai ši nav viena no pozīcijām, kur varētu ekonomēt,jo uz vienu komandējumu varētu noekonomēt kādus 200 LVL vismaz???? (Tāds vienkārš redzams veids, ka solidarizēties ar tautu - tai paša limašinā miljonāri lido ekonomiskajā klase - interesanti???) Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: