Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.02.2020.
 
Gaidot starptautisko aizdevēju pārskata misijas ierašanos Latvijā, kas gan paredzama tikai pēc apmēram mēneša, tiek spriests par mūsu iespējām un argumentiem vienoties par aizdevuma nosacījumu maiņu – primāri, protams, atļauju budžeta fiskālo konsolidāciju veikt par mazāk nekā solītajiem 500 miljoniem latu. Taču 30.septembra publisko debašu „Kas notiek Latvijā?” studijā no ekspertiem izskanēja arī versijas par to, ka vēlmei programmu mainīt nav vis ekonomiski, bet politiski iemesli. Atklājās arī, ka pat ministriju pārstāvjiem nav vienota redzējuma par to, kāds ir programmas mērķis.
armands  zakis72@inbox.lv  10:44  |  01.10.2009.

Jau pāris nedēļas pēc kārtas skatoties raidījumu ir pilnīgi skaidrs, ka tas zaudējis asumu. Kas tam ir iemesls, grūti spriest. Ir sajūta, kas sen jau raidījuma tēma būtu jāmaina no Kas notiek Lastvijā uz kas Notiek valdībā. Bet uzdodiet jautājumu Sev, Kam tas interesē? Jūsu telefon aptaujas rāda, ka zvanītāji ir knapi pāri tūkstoši. Rodas tāda sajūta ka Jūs esat sācis uzdot tādus jautājumus, kurus Jums liek uzdot, tas ir bēdīgi. Vakardienas raidījumā sēž trīs banku absolūtie teorētiķi un atkal spriež par bedres dibenu un iespējamo atveseļošanos nezin kurā tur gadā, nu pilnīgs murgs. Tad labāk uztaisiet realitātes šovu un ielieciet šos trīs vīriņus reālos apstākļos Latvijas reģionos vai kādā uzņēmumā, kas banku darbības(bezdarbības) bezdarbības rezultātā ir nonāci bankrota priekšā un, tad pēc mēneša pajautājiet kaut ko par dibenu (bedres). Kam tagad vispār interesē budžeta pieņemšanas jautājumi, vienīgi pašiem pieņēmējiem, jo tā ir kārtējā iespēja izrādīties vai demonstrēt savu politisko impotenci, ja Jūs mazāk viņiem pievēsīsiet uzmanību, jo viņi būs spiesti rūpīgāk strādāt lai pievērstu sev uzmanību. Domājiet taču līdz un nezaudējiet asumu, citādi jāsāk skatīties seriāli. 

hEfQChyEPnBQnK  MsvYcEDHWRE  04:31  |  28.07.2012.

Well if you're presenting it as your work its wrong. If you use bits of miertaal and give credit to the site, its okay. My guess is since you're presenting, the teacher probably wants to see your work, not someody else's. Try finding another source and using information from both sources. 

rpaphfkBwCqqZlEl  endWFDiRyi  04:10  |  30.07.2012.

GKBNgV ymkxrohdrjjf Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: