Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.01.2021.
 
Ar vairākiem valdības lēmumiem beidzot sākusies redzamāka darbība pie nākamā gada budžeta sagatavošanas, kas gan ir novēloti, jo iepriekš bija paredzēts, ka jau 1.oktobrī projekts jāiesniedz Saeimā. Tagad to plāno darīt vēlāk, taču 9.septembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” izskanējušais liek bažīties, vai Latviju atkal negaida divas reizes jau īstenojies scenārijs, kad budžets vai tā grozījumi tiek sagatavoti ļoti īsā tempā un ar negaidītiem, ekspertu vērtējumā arī kļūdainiem lēmumiem. Pārliecināt par to, ka tā nebūs, nevarēja arī premjers Valdis Dombrovskis („Jaunais laiks”), kurš uz jautājumu par garantiju nemaz neatbildēja.
par vai pret    01:05  |  13.09.2009.

Dombrovskis aizstāvas. Nav viņam jāgarantē tas, ko garantiju gaidītāji ("kas ir garantijas no jums, kad mēs noīsinām pasākumu nežēlīgā ātrumā, bet pieļaujam kļūdas un mēs izraisām milzu naidu mūsu sabiedrībā?") paši garantēt nevar. Visiem nav arī jāpiekrīt, ka problēma IR. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: