Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 11.07.2020.
 
19.augusta publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” (KNL) ekonomikas ministram Artim Kamparam („Jaunais laiks”) tika atgādināts par viņa pirms pāris mēnešiem izteiktajiem solījumiem attiecībā uz mazo un mikro uzņēmumu valsts atbalstu. Ministrs apgalvoja, ka solītais likumprojekts ir izstrādāts, taču KNL dalībniekiem bija dažādi uzskati ne tikai par atbalsta mehānismiem, bet arī par to, kādas sekas šādai valsts politikai būs.
jurisM  juris.martinsons@inbox.lv  11:01  |  21.08.2009.

Es piekrītu M.Bondaram, kas viss sākas ar ideju. Lai viss varētu turpināties ir jāpārbauda šīs ideja praksē. Lai to varētu ātri un lēti izdarīt ir nepieciešama šī mikrouzņēmuma koncepcijas realizaacija. Lai cilvēks par 100 LVL 1/2 gadā nopērkot patentu, var reālā un oficiālā uzņēmējdarbībā pārbaudīt savas idejas vērtīgumu. Ļoti svarīgs ir laika ietaupījums un procesa vienkāršība. Ja ideja būs dzīvotspējīga un pirkšanas vērta, tad viis notiek un apgrozījums aug un tad var domāt par SIA izveidi. Šī būtu viena no idejām kā veidot uzņēmējdarbību veicinošu vidi. Nevis ar nodokļu atlaidēm, bet gan netraucējot darboties. 

Santa    19:32  |  27.08.2009.

Mazliet dīvaina likās lielo gaiļu dižošanās - nu kur tad ir tas viņu pienesums??? Un kāpēc gan skolotājiem un ārstiem, kas tagad būs bez darba būtu jātīra tiem spīdekļiem tualetes? Varbūt Dombura k-gs tomēr varētu izvērtēt, ko viņš aicina un ko nē uz raidījumu. Man jau gan liekas, ka svarīgāk būtu kaut kāda ērta un viegla kreditēšana pamatkapitāla apjomā, lai tie cilvēki, kam ir idejas, neskatoties uz to, ka nav darba un līdz ar to arī naudas, tomēr varētu savas idejas realizēt. Nu labi samaksāsim tos 100 Ls un ko pēc tam? Bez naudas jau pat datoru (legālu) nenopirksi, kur nu vēl kaut kādus darbībai nepieciešamus pamatlīdzekļus. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: