Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.02.2020.
 
Ārstu biedrības prezidents un premjera padomnieks veselības jautājumos Pēteris Apinis 12.augusta publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” pauda viedokli, ka naudas veselības aprūpei Latvijā šobrīd ir daudz par maz, taču vienlaikus norādīja uz dažādām izdevumu pozīcijām, kur, viņaprāt, varētu līdzekļus ietaupīt.
Ieva  romuls@apollo.lv  19:19  |  13.08.2009.

Par e-veselību īsti nepiekrītu, jo šo to varētu gan izdarīt, piemēram, izveidot kompensējamo zāļu lietotāju sarakstu, lai nav ik mēnesi (maks. ik pārmēnesi) jāskrien pie ģimenes ārsta pēc receptes. Un arī ģimenes ārstam vieglāk. Tāpat par nāvi nebūtu uzskaitīt hroniskos slimniekus, kuru diagnozes nekur nepazudīs, tāpēc varētu šiem cilvēkiem mierīgi iet pa taisno pie speciālistiem un veikt nepieciešamos izmeklējumus. Vajag tikai izviedot elektronisku reģistru. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Veselības aprūpe  

     Kas notiek ar finansēm un reformām veselības aprūpē?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: