Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.04.2021.
 
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca ir viena no tām, par kurām šībrīža samazinātā finansējuma apstākļos uztraukums ir vislielākais, jo tai budžets vasarā ir nogriezts drastiski – no 22,4 miljoniem latu pirmajā pusgadā līdz 6,7 miljoniem latu otrajā pusgadā jeb par 70%. Tas ir lielāks līdzekļu samazinājums nekā pārējām divām universitātes slimnīcām, un slimnīcas vadība jau izteikusies, ka pie šāda finansējuma rudenī varētu nākties slimnīcu slēgt. Taču 12.augusta publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” slimnīcas valdes priekšsēdētājam Arnoldam Atim Veinbergam nācās atbildēt uz jautājumu, vai Stradiņiem nav tik lielu parādu, ka slimnīca jau šobrīd reāli ir maksātnespējas stadijā.
Ieva  romuls@apollo.lv  11:37  |  13.08.2009.

Man uzkrita teiktais par tām bāzes programmām- arī Uģis Gruntmanis uzsvēra, ka manipulācijas, kur iztiek bez sarežģītiem aparātiem, tiek apmaksātas ļoti, ļoti švaki, tikai pārmetumi par bāzes programmu apmaksu tādā pat līmenī, kā citās slimnīcās, būtu spēkā, ja Stradiņos tiešām nonāktu tikai tie vissmagākie slimnieki, kas noteikti neatbilst patiesībai-ja neskaita daļu neatliekamo, pārējie tur nonākušie ir enerģiskākie, nevis obligāti slimākie. Tad nu tos enerģiskākos vajadzētu ārstēt ambulatori, taču diagnostika ir kvotēta, tāpat ambulatorā ķirurģija- sak, nāc, un guli slimnīcā dienām ilgi, lai cik tava vaina niecīga. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Veselības aprūpe  

     Kas notiek ar finansēm un reformām veselības aprūpē?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: