Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 28.01.2020.
 
Vakar „Kas notiek Latvijā?” (KNL) izskanējusī ziņa, ka samazinājums 2010.gada valsts budžetā varētu sasniegt pat miljardu, līdz ar versiju par vēl vieniem budžeta grozījumiem šogad, gluži loģiski izpelnījusies mediju uzmanību. Šī vēsts ir diezgan pamatīgā pretrunā ar to pozitīvismu, ar ko pēdējās dienās nez kāpēc izcēlās ekonomikas un finanšu ministri, premjeram piebalsojot, ka Latvijas ekonomikā zemākais punkts vai bedres dibens jau ir pavisam tuvu.
Liena    16:56  |  14.05.2009.

Paldies par raidījumu. 

Olga    14:25  |  15.05.2009.

Lai miljonāri ziedo Latvijai katrs pa vienam miljonam, jo nemaz jau tik godīgā ceļā tie daudzie miljoni nav nopelnīti, tieši otrādi: tie pārsvarā ir valstij un tautai "likumīgi" izkrāptie miljoni. Būtu tikai likumsakarīgi, ka tagad pa kādam miljonam noliktu atpakaļ - Valsts kasē. 

Olga    14:35  |  15.05.2009.

Un vēl: cik gan daudz var ieekonomēt, atlaižot no darba pārsvarā kultūras darbiniekus, kuru alga sasniedz labi ja 180 Ls, vai apkopējas, sētniekus un sanitāres slimnīcās?! Tā nekas daudz nesanāk. Ierēdņu simti un tūkstoši, kuru alga mēnesī ir 1200Ls, bet piemaksās un prēmijās svārstās divu algu apmērā, vēl arvien nav aiztikti, jo vārna vārnai jau acīs neknāb. Ha, pirms vēlēšanām jau nevar, tad neies balsot. Pēc vēlēšanām, tad gan sāksies masveida atlaišanas. Tauta no tievā gala, varam sākt jau gatavoties šim ģenocīdam. Un vēl, jaunās māmiņas redz nav apmierinātas ar 500Ls mēnesī. Mēs, strādājošie, ļoti daudzās nozarēs pelnam labi ja minimālo vai ap 200Ls, tad kā mums izdzīvot, un bērni barojami un apģērbjami arī mums ir.Kauns! Ja jau nevar ne apģērbt, ne pabarot, tad tie bērni nav ne jāplāno, ne jādzemdē. Paldies par raidījumu! 

Ina    14:44  |  15.05.2009.

Valsts pārvaldes darbinieki ir jāatlaiž visi masveidā, un pēc tam tie, bez kuriem nu galīgi nevar iztikt, jāpieņem atpakaļ, un ar algu, ne lielāku kā minimālā alga valstī. Ja labi strādās, tad var piešķirt prēmiju 10% no algas. Lūk, varbūt tad būs kārtība valstī. Pretējā gadījumā šie darmojedy nekad nebūs iznīdējami, un tā i barosies uz strādājošo nodokļu rēķina kā dēles. Paldies par raidījumu! Pagaidām šai valdībai vēl ticu, un ir sajūta, ka lietas pamazām, taču kustas uz priekšu. Vēl ar steigu jārada jaunas darba vietas kā pilsētās tā lauku rajonos un laukos. Lai veicas Dombrovska valdībai!!! 

leo    09:59  |  16.05.2009.

LV teels Eiropas valstis ir : drausmigi nolaista nabadziga valsts(viena limeni ar Rumaaniju), kuraa iedzivotaji dzivo drausmiga nabadziba! Par to raksta Italijas popularakie mediji!!!! Kauns LV valdibam, kas lidz tam valsti novedusas. Kapec netiek prasiba atbildiba no Kalvisa uc, kuru valdisanas sekas izjutam !!??? Kapec pabalsi, jebkada veida, LV netiek diferenceti atkariba no ta cik lieli ir gimenes ienakumi?, ari ja dzivo kopa un nav preceti, ka tas ir attistitajas Eiropas valstis, kur nabadzigakas gimenes ir lielaki pabalsti, bet miljonariem vispar nepienakas. 

www    15:04  |  20.05.2009.

Ina!!!Atceries vienu.latvija valda prokomunistiska sistema.mums nav vajadzigi gudri,bet paklausigi.Ja atlaidis tad gudros jo stulbie ir 90% un tie nu celu negriezis nevienam.Latvija ilgus gadus nodarbojas ar FASISMU.Kas ir fasizms/Izlasi Italu vardnicu.Musu valsts ar to nodarbojas 1934 gada kad K.Ulmanis veica apversumu ar vardiemPIETIEK NAIDOT TAUTAS UN IZLAUPIT VALSTI.Kapec tagadejiem nepatik ka piemin Ulmani?Tapec ka tas vinus biede jo notiek tiesi tas pats. 

elit    01:16  |  21.05.2009.

Pamats ceļam ārā no bedres nevar būt bedres dibens ar tirpināšanos visu iespējamo risku ietekmē. Ekonomisko, politisko, tiesisko un morālo pagrimumu mēs vairs nevaram definēt kā tikai risku :( . Tas, ka var būt vēl sliktāk, nav attaisnojums, bet neizšķirošs fakts, ko prāts atsakās pieņemt, bet kura priekšā paralizēts. Lai kvalitatīvi no bedres izkļūtu, vajadzīgs brīnums, līdzīgi kā tāds, kādu paveic kaķene, aiz krāgas savus bērnus no nedrošas vietas izceļot. 

vasjad    16:08  |  25.05.2009.

Nekas Latvijā nenotiek slikts! Kā teicis viens ministriks - "nafig spešil"! Valdība saņem algas un prēmijas! Eta šie parastie "krīžõs" dzīvo - viņiem cik ne griež - dzīvo un izdzīvo! Ko ar tiem darīt - ar pesticidiem pakaisīt - vai? 

dace    13:35  |  26.05.2009.

Pievienojos Inai un Endziņam - pašlaik Valsts kase tiek pildīta galvenokārt uz mazturīgo iedzīvotāju un sociāli neaizsargātķās sabiedrības rēķina. Šobrīd saprātīgs liekas arodbiedrību iesniegtais priekšlikums par krīzes laika likmiem. Uz laiku līdz 2 - 3 gadiem tomēr vajadzētu noteikt t.s. "algu griestus"un bez precedentiem minimalizēt ierēdniecību.Ja labi strādā VID, ja attīstās ražošana utt., tad arī griesti tiek pacelti. Tādējādi tiek noņemta "netaisnības spriedze"un reāli taupīta nauda un iegūta nauda Valsts kasē, - kamēr pārdzīvojam kaulainos gadus.(treknums apēsts). Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: