Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 03.06.2020.
 
Kā liecina aptaujas, rīdzinieku vidū šobrīd populārākie pilsētas mēra amata kandidāti ir apvienības „Saskaņas centrs” priekšsēdētājs Nils Ušakovs un partijas „LPP/LC” līdzpriekšsēdētājs Ainārs Šlesers (abi šobrīd Saeimas deputāti), kurš jau ir sācis izvērst aktīvu priekšvēlēšanu reklāmas kampaņu. Abi mēra amata kandidāti piedalījās arī 6.maija publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?”, kur pauda savus uzstādījumus un priekšlikumus gaidāmajām velēšanām un darbam domē.
aldis    23:30  |  08.05.2009.

LielĀ mēroga - ZAGLĒNS -ŠLESERS ir bijis,, tagad Cer paķert līdz Ušakovu muļķīti,sevis reklamēšanai,pēc vēlēšanām vienalga UZMETĪSSS.UN savu naudu ŠLESERS vienalga ieskaldīss,vai RĪGAS dommēē,vai kā Kalvīts- mēslu čupa-LATTTTELEKOM padomē,un pēc tam tēlo kad viņš aita-ŠLEEERS nekā nejēdz par ko ir RUNA . 

iveta  asnatek3@inbox.lv  10:06  |  12.05.2009.

Cilvēki kādas vēlēšanas ,par ko balsot, pat Vīķei-Freibergai ilgi būtu jādomā.Nevis vēlēšanām ,bet tiesas prāvai būtu jābūt pret valsts vadoņiem,par apzinātu valsts iznīcināšanu,izzagšanu,genocīdu pret valsts iedzīvtājiem. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Rīgas dome  

     Kas notiek pirms Rīgas domes vēlēšanām?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: