Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.02.2020.
 
Šībrīža situācija, kad Valsts prezidentam jāpieņem lēmums par Ministru prezidenta kandidāta izvirzīšanu, starp partiju kandidātiem un sabiedrības neuzticību, protams, ir bezprecedenta, tomēr tajā ir arī līdzības ar 2007.gada nogali, kad notika diskusijas par premjera amata kandidātiem. Valsts prezidents (1993-1999) Guntis Ulmanis toreiz, aizpērnā gada nogalē, balstoties uz savu pieredzi, izteica argumentus par iespējamiem scenārijiem un politisko loģiku, ko ir vērts pārdomāt arī šobrīd.
Dace  dace@invest-riga.lv  15:43  |  24.02.2009.

Kāda nozīme - kandidāts bezpartejisks vai ar partiju saistīts? Tik un tā par viņu balsos pēc vienošanās katrā partijā. Pat, ja cilvēks nav tieši saistīts ne ar vienu partiju, tik un tā viņš kādai simpatizē. Brēciens "bezpartejisks kandidāts" ir tikai populistisks sauklis un nekas cits. Bet mums ir vajadzīgs saturs!!! Cilvēks, kurš zina, kas jādara un spēj darbību noorganizēt. Citādi tā visa ir tikai tukša muuldēšana. 

aldis  sidla142@inbox.lv  21:23  |  24.02.2009.

vAI ŠLESERS PALIKS SAVā Reketiera amatā? NU TAUTA LIEKAM LIKMES kurrš būūss nākošais viņa vietā vai viņs tur palikss ? ajanē kurš būs nākošais tik gudrs? ka līdīs Tā iesildītā ZZZagļa vietāaa TUR JAU RUPJA NAUDA NĀĀĀĀKKKK KA TIK BEIGĀS NEAIZRIJAĀAS!? 

ALDIS  sidla142@inbox.lv  21:53  |  24.02.2009.

ta laikam nākošā SAIMA būs bez vecajiem pirdējiem kuri tur ir 100% ceru ,ka tauta NOBALSOS PAREIZIIIII ............. 

pagapaga    09:33  |  25.02.2009.

Domāju,ka pašreizējā situācijā neviens premjers,neviena valdība neizvedīs Latviju saulītē... Kāpēc? Iemesli vairāki un kā galveno uzskatu mūsu tā saucamās partijas.Faktiski tās ir šauras interešu grupas,tāpēc arī mazskaitlīgas pat Latvijas mērogos.Interesanti,bet pat viņu mājaslapās biedru skaitu atrast nevar.Dažviet ieraugot kandidātu datus pašvaldību vēlēšanās,redzam ,ka partiju biedri ir dažadi pašvaldību darboņi,SIA direktori vai īpašnieki,vadošos amatos esoši darboņi.Iemesli acīmredzami. Gribētu zināt,vai Tautas partijas rindās ir kāds vienkāršs strādnieks,piemēram.Šaubos gan.Koalīcijas līgumi faktiski padara Saeimu par Ministru kabineta izpildorgānu...Otrais - vēlēšanu likums,jo mūsu vēlēšanu sistēma ir jāmaina kardināli.Trešais - Satversmē,cik atceros,nekur nav rakstīts,ka Saeimā var tikt ievēlēts tikai kādas partijas biedrs! Minēts tikai vecuma cenzs! Kad tiks novērsta šī neatbilstība? 

Ja    12:57  |  25.02.2009.

mūsu politiķi domātu par valsts glābšanu,tad nekad nenotiktu šī berzēšanās starp partijām ,politiķiem,prezidentu.Diemžēl privātās ambīcijas tiek uzskatītas par primārām.Šis bija brīdis,kad visiem,kuri ievēlēti,bija jāspēj kopā vienoties par V A L S T S glābšanu.Smieklīgi klausīties to politiķu runās,kuri uzskata ka starp partijām pastāv ideoloģiskas pretrunas,kādēļ nespētu kopā strādāt savu vēlētāju vārdā.Nožēlojami!Pat vienkāršie ļaudis-vēlētāji apjēdz tuvojošos trģēdiju,bet šiem,lūk,ideoloģiskās pretrunas.Kā vērtēt šādu politiķu rīcību?Šie cilvēki nekad nav strādājuši Valsts labumam un arī nekad nestrādās.Kas atliek ļaudīm - patriekt šos,tikai nepieciešams organizators,kurš spētu aicināt uz rīcību.Ir nepieciešama uzticība!Un kamēr tā nebūs,iespējams, mūsu Valsts izzudīs.Pasaki Jāni to viņiem! 

Vija    15:23  |  25.02.2009.

Valstī ir krīze, sabiedrība ir apjukusi,nabadzības, neziņas un varas kašķu nomākta!Vairāk par visu mēs gribam valdību, kas dotu cerības, ka tā spēj realizēt pretkrīzes programmu un izvilkt Latviju no bedres. Mums vajag valdību, kas kopā ar sabiedrību savelk jostas, atmetot savējo intereses, atsakoties no partiju "interešu sfēru" sadalīšanas principiem, lai valsti vadītu patiešām kompetenti un valstiski domājoši cilvēki.Ir cerība, ka JL ar Dombrovska kungu priekšgalā to spētu, bet neticu, ka to atblstīs un ļaus stādāt iepriekšējie siles saimnieki. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: