Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.10.2020.
 

Kā koalīcija strādā pie 2009.gada budžeta grozījumiem?

Valsts budžets`2010 video_f

19.02.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 1

Premjera biroja vadītājs un „LPP/LC” valdes loceklis Juris Radzevičs 18.februāra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” atklāja, ka darbs pie 2009.gada budžeta grozījumiem tiks sākts tikai pēc divām dienām, un pēc tam centās skaidrot, ka tik vēlu darbs pie grozījumiem sāksies tikai valdības līmenī, bet ministriju un ekspertu līmenī tas jau notiek. Viņš uzsvēra, ka ir noteikta lietu kārtība un valdība vispirms strādā pie tā, ka „noskaidro, kur mēs esam”.

J.Radzevičs sacīja, ka premjera nostāja grozījumiem ir tāda, ka nevar izdevumu samazināšanai pieiet lineāri un nogriezt visur vienādi x procentus. Taču lielākā koalīcijas partnera, Tautas partijas, ministrs Edgars Zalāns stāstīja, ka partijas piedāvājums ir atkal samazināt katram ministram budžetu un atļaut izvēlēties, vai atstāt kontrolējošos dienestus vai citus.

Apvienības TB/LNNK Saeimas deputāts Juris Dobelis savukārt pauda viedokli, ka par valsts budžeta izdevumiem šobrīd nav jārunā, jo tas nav galvenais jautājums. Bet Zaļās un Zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis paziņoja – lai zinātu, ko darīt, ir jābūt informācijai par patieso valsts stāvokli, un apvienībai, kuras ministri vada vairākas valsts nozares, „tādas informācijas nav”.


Video: Juris Radzevičs, Edgars Zalāns, Juris Dobelis un Augusts Brigmanis par 2009.gada budžeta grozījumiem. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 18.02.2009.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: