Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.10.2020.
 

Roze un zemnieki: solījumi’2008 un izpilde’2009

Lauksaimniecība, Meži video_f

03.02.2009. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 5
Ciktāl šodienas zemnieku protesti un zemkopības ministra Mārtiņa Rozes demisijas pieprasījums ir pēdējo mēnešu ekonomiskās krīzes rezultāts, ciktāl - ilglaicīgas lauksaimniecības politikas sekas? Ciktāl pēdējo dienu valdības un ministra politika atbilst agrākajiem plāniem un solījumiem?

Krīze piensaimniecībā, attiecības un cenu balanss starp ražotājiem, pārstrādātājiem un tirgotājiem bija aktualitātes jau pērngada pavasarī. Gada beigās saistībā ar valsts budžeta izmaiņām un Starptautiskā Valūtas fonda aizdevumu zemkopības ministrs arī definēja uzstādījumus savai nozarei.

Pievienotajā video - Mārtiņa Rozes teiktais „Kas notiek Latvijā?” 2008.gada debatēs par lauksaimniecību, maijā - par krīzi piensaimniecību, decembrī - par budžeta izdevumu samazināšanu un starptautiskā aizdevuma izmantošanu.

Video: Zemkopības ministrs Mārtiņš Roze un zemnieki par krīzi piensaimniecībā un par valsts un starptautisko finansējumu lauksaimniecībai (fragmenti no „Kas notiek Latvijā?” 21.05.2008. un 10.12.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: