Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 03.06.2020.
 
Pēc otrdien pieņemtā valdības lēmuma atlikt iedzīvotāju mantiskā stāvokļa deklarēšanas projektus, acīmredzot, arī šis būs kārtējais gads, kad par iedzīvotāju sākumdeklarācijām nav panākta ne politiskā, ne tiesiskā, ne sazin vēl kādas vienošanās, un plāni atlikti atkal uz nākamo gadu. Jautājums, kā vienmēr, ir - no kuras puses jezga ap deklarācijām notiek, lai to projekti būtu efektīvāki, no kuras – lai šo procesu bremzētu vai kā citādi "noraktu". Vakar debates "Kas notiek Latvijā?" ļāva turpināt spriest par to.
inese  inese444@fsmail.net  04:52  |  07.12.2007.

Pilnīgi un galīgi nespēju atbalstīt šo sākumdeklarēšanās ideju. Man ir tāda sajūta, ka man šajā valstī atkal un atkal ir jāpierāda sava nevainība, mani uzskata par meli un krāpnieku tikai tādēļ ka es esmu latviete. Nav arī lielas uzticības par to kā šī informācija tiks izmantota. Vispirms saka vienu, tad paskatās ciparus un saka: "Nez vai viņiem tas pienākās." Tāpat ir ļoti daudz ārzemēs nopelnītā kapitāla Latvijā, par kuru nodokļi jau ir nomaksāti Īrijā, Lielbritānijā vai kur citur, tad nu mūsu valdība var izdomāt ka viņiem arī kas no tā pienākas. Nekad neko nevar zināt, bet likums jāpilda visiem... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: