Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 23.02.2020.
 
Kas bija 13.janvāra grautiņa Vecrīgā iemesli un cik tā novēršana bija pamatota un efektīva? Vai Valsts prezidentam ir skaidri kritēriji un varianti, kam jānotiek līdz 31.martam? Vai valdošā koalīcija var piedāvāt savu rīcības plānu vistuvākajam laikam? Vai opozīcijai ir pilnvērtīgi alternatīvie priekšlikumi? Šie ir tikai daži no neskaitāmiem jautājumiem, uz ko šobrīd jāmeklē atbildes pēc tā, kas pēdējās divās dienās ir noticis uz ielām un politikā, un pirms tā, kas var tuvākajā laikā notikt ekonomikā. „Kas notiek Latvijā?” (KNL) debates vakar deva dažas diagnozes un dažas versijas atbilžu virzienā.
1-20 ; 21-25 ;
Mārtiņš  mp-pasts@inbox.lv  13:27  |  15.01.2009.

Es aicinu gāzt šo valdību!! Un es atbildu par saviem vārdiem!! Tā nav metafora!! es esmu bezdarbnieks un nav vairs ko zaudēt. lai liek cietumā, vismaz jumts virs galvas un pabaros. savādāk dzīvokli tā pat kreditori savāks(2000 Ls tik ir, bet tos pašus nav ko samaksāt) un bezdarbnieka pabalstu ar drīz vairs nemaksās. darba nav un nebūs. Ko man darīt? Sadot pa purnu tiem, kas valsti tik tālu noveduši un neprotas kauna vismaz atvainoties un atzīt savas kļūdas, bet par katru cenu sēdēt tur, kur sēž un nekaunīgi gvelst, ka viņi ir vienīgā Latvijas cerība. Pa muti tādiem, sasist viņu mašīnas, nodedzināt vasarnīcas Un to Šķūni nolīdzināt līdz ar zemi!!! VIŅI MANI IR JAU IEMETUŠ DUBĻOS. VAI ES ĻAUŠU SEVI PAVISAM SAMĪT? DOMMĀJU KA NĒ, DOMĀJU KA NODEDZINĀŠU KĀDU ŠĶŪNI AR PARAZĪTIEM!! Vai ir iespējams cits dialogs? Nav Varu minēt savu pieredzi : Es esmu sūtijis MK vēstuli, prezidentam vēstuli,tiesībsargam vēstuli ur jautājumu par to, pie kā jāgriežas, lai atceltu aizliegumu izstrādāt Zemesgrāmatā neierakstītu mežu. 300 metri no mājām ir pagasta mežš ar SAKRITUŠIEM kokiem, bet nevar izņemt ciršanas biļeti, jo mežš nav un NEBŪS ierakstīts Zemesgrāmatā!Ja ies tos kritušos kokus zāģēt ārā, tad iestāsies kriminālatbildība. VALSTS SAPŪDĒS MATERIĀLĀS VĒRTĪBAS, BET NEĻAUS SAVIEM PILSOŅIEM TĀS IZMANTOT!! ES MEPRASU PALĪDZĪBU ES PRASU ATĻAUJU STRĀDĀT, BET TO MAN NEDOD. Man ir 5 mēnešus veca meitiņa, domāju, ka kļūšu par noziedznieku nevis ļaušu viņai salt. Jā, protams, neviens man nekādu atbildi nav sniedzis. Nu ja nesniedz, tad kam man šādas institūcijas, kas izputina Latviju, kas tās iedzīvotājus pataisa par noziedzniekiem. Kam man tos parazītus? 

Edvards  zalktis49@delfi.lv  14:01  |  15.01.2009.

Es varu iedomāties, kā godmaņa banda berzēja sajūsmā roķeles, kad izmisumā novesta tauta BEIDZOT sāka mest akmeņus, jo no tā brīža viņus droši var saukt par noziedzniekiem.Vairs nav jātaisnojas , kāpēc pašiem bada laikos no pārēšanās rodas hemaroīdi, kāpēc neizglītoti subjekti ieņem augstus amatus, kāpēc reņģu ēdāji gadā nopelna mazāk kā bandas locekļi mēnesī. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka nekārtības varēja notikt tikai ar varas svētību un speciāli tika veicinātas ar neizprotamo vilcināšanos. Cik gan es biju naivs, kad jaunībā sēdēju Čekā par komunistu nīšanu, svēti ticēdams, ka vajag tikai latviešiem atgūt brīvību un sāksies laimīga dzīve. Man pat ļaunākajos murgos nerādījās, kādi kretīni būs noteicēji par mūsu dzīvi ! 

Laila    14:12  |  15.01.2009.

Paceļ PVN,aug cenas uz komunālajiem pakalpojumiem,pārtiku.Manam vīram noņēma 15% no algas,noņēma prēmijas.Mums ir divi mazi bērni,jāmaksā par bērnudārzu.Situācija ir kritiska,mums nav laika gaidīt pārmaiņas,bērni jābaro jau šodien.Godmaņa kungs,Ko mums darīt????? 

Andris    14:21  |  15.01.2009.

Uz augstāk rakstītajiem komentāriem droši vien atbildes zin Tautas partijas izperētie jaungvardi, viņi taču ir tik gudri, tik izglītoti. 

ita    14:33  |  15.01.2009.

Man grūti vilkt paralēles ar notikumiem pirms 19 gadiem, jo tad mēs cīnījāmies pret svešiem, bet tagad jācīnās pret savējiem. Un Daudzes kungam es gribētu atgādināt, ka eksistē ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Pienākumi pret savu valsti un savu tautu. 

dumpigais  dumpigais@inbox.lv  14:40  |  15.01.2009.

neviens protams neapstrīd ka apsolūtais vairākums uzņēmumu latvijā pieder ārvalstniekiem.tā teikt eiropas buržujiem. nu tad bērniņi.klausās- 7.5 miljardus mums aizdod eiropa lai attīstītu latvijā uzņēmējdarbību.tad kas te sanāk viņi aizdod naudu mums lai attīstītu paši savus uzņēmumus šeit latvijā???? un kuros mēs vergosim. un par viņu izmaksāto algu vel viņiem atmaksāsim itkā mums izsniegto kredītu... ES īstenos nolūkus un tā saukto labdarību... jau pirms stāties ES bija skaidrs, ka tiks metodiski izniicinaata gan cukura ražošana, gan lauksaimniecība kaa taada... pamazām, paleenām... un ko nevarees gluzhi iznīcināt kā nezāli, tam uzliks sirdīgas kvotas... taa teikt lai īpaši te neizvērstos... vinjiem nav vajadzīga dalībvalsts ar attīstītu ražošanu, bet gan donorvalsts un par taadu mees arii kljuvaam... taapeec jau arii aizdevumu izsniedz, jo galu galā - savējie tak jāatbalsta un ja pie reizes vel ir kaadi burkaanu grauzēji, kas to visu labprātīgi kompensēs, tad vispār pa smuko..., kā valdība to pieljāva.... 

Rihards  rihards.jērums@merion.lv  14:50  |  15.01.2009.

Man liekas, ka Latvijas galvenā problēma ir opozīcijas tizlumā, citu vārdu neatrodu. Visās trijās latviešu opozīcijas partijās ir pieredzējuši politiķi. Tauta atbalstīs jebkuru spēku, kas nāks ar sakarīgiem aicinājumiem. Bet nav jau kam iet līdzi. Sakarīgas analīzes presē es piefiksēju tikai trīs..un visas ir no bezpartejiskiem cilvēkiem, Vitas Matīsas, Lato Lapsas un vairāk vai mazāk Dombura raksts. Kur ir politiķi? Vieni dzīvo "paralēlā pasaulē", viņiem viss vienalga, kas neskar pašus. Bet opozīcija?.... Vai tiešām Pabriks un Štokenbergs ir labākais, ko Latvijas tautas pelnījusi? Vai tiešām mēs esam tik vāji un nespējīgi? Vēl. Man ļoti negribētos, ka tagad tiem, kas meta ar akmeņiem parlamentam un arī policistiem, iedotu gadus cietumā. Tas, ka šie ļaudis izvēlējās vardarbību ļoti lielā mērā ir "civilizētās" opozīcijas nevarības sekas. Un tik tiešām, legālais mītiņš nedeva neko, bet pārsimts agresīvu jauniešu - ļoti konkrētu rezultātu. Nožēlojami, bet fakts. 

XXX    15:55  |  15.01.2009.

Pilnīgi piekrītu dumpīgajam - precīzi!!! Jautājums - cik par dzimtenes pārdošanu saņēma tie, kas to pieļāva, kas šodien vaino tautu kredītu ņemšanā un kad tiks piemērots sods par nodevību? 

dumpigais    15:59  |  15.01.2009.

un lai par to grautiņu vecrīgā paši no svas kabatas samaksā 

saulite  saulite503@inbox.lv  18:19  |  15.01.2009.

Kamēr tautas kalpi vairos savas un savu radinieku bagātības,parastā tauta slīgs nabadzībā.Likumi arī tiek pakārtoti savām vajadzībām ,ne tautas labā.Vai cik lieli brīnumi ,ka 18.gadus tauta mierīgi mītiņoja,bet nu norāvās no ķēdes.Augstasinīgajiem letiņiem arī mērs vienrreiz pilns .Un tikai tā uz priekšu,tikai veikalus gan demolēt nevajag! 

kurmis    19:11  |  15.01.2009.

Koalīcija vēl arvien nav sapratusi cilvēkus.To skaidri var redzēt paskatoties uz Kalvīša labi baroto fizionomiju un paklausoties viņa nevērīgajā runā šodien TV1,noteikti būs atkŗtojums Panorāmā. 

skolotaja    19:30  |  15.01.2009.

Ari es biju aizbraukusi uz mitini.Redzeju gan vecaku lauzu cilvekus,gan musu jaunatni.Ja,to ko pastradaja jaunatne,tas godu viniem nedara.Bet es teiksu ta,ka Stokenbergs un Fabriks ir cienijami cilveki,kuri nenobijas no citiem deputatiem un ministrim.Bet ta ka rikojas un publiski nosauca Fabriku par nelieti,tad jums Seglina kungs ir jasak no jauna iet skola.Cilveks izglitots ta nerikojas.Jus esat vainigi,ka 16.g.zens zaudeja redzi.Jus esat vainigs,ka domu laukuma nevarejat ievest kartibu.Tapat es uzskatu,ka vainigs ir Godmanis.Ja jums un Godmanim butu kaut drusku kauns,tad jus TV nebutu ieradusies un teatri nespeletu.AK,JUS SVETIE DIEVKOCINI!!!!!!! 

Aiva    21:40  |  15.01.2009.

2. augustā, kad nobalsoja 600 000 -tad neņēma vērā tautas gribu. Ja būtu jāiet rīt balsot, būtu pilnīgi citi cipari. Laikam tas krēsls saeimā dikti ērts....un ja tā padomā, tad dažs labs deputāts neko citu bez gulēšanas un pogas-"atturos" spiešanas nemāk darīt....Malacis Zatlers, jo tas ir tas, ko no viņa gaida tauta. Pietiekoši izsaimniekojuši valsts kasi...žēl mazmazbērnu, kam par to būs jāmaksā:( 

Jautājums    23:24  |  15.01.2009.

Kad valdošā kliķe atbildēs tiem cilvēkiem, kas bija ieradušies Doma laukumā un pieprasīja valdības atbildību normālā, pieteiktā mītiņā? 

Inese  ose.inese@inbox.lv  00:19  |  16.01.2009.

Dārgie Deputāti un pārējie valdības locekļi. JŪS to panācāt, JŪS uz to gājāt 19 gadus, JŪS izveidojāt šo plaisu starp tautu un JUMS. Un neviens cits nav vainīgs, nevienam citam par to nav jāmaksā, kā tikai JUMS, pie tam nevis no valsts kases, bet no PAŠU PĀRBĀZTAJĀM KABATĀM. JŪS mūs jau sen vairs nedzirdat, ja mēs ar jums runājam. Taču pēc dažu logu izsišanas sadzirdējāt. JŪS tiešām gribat panākt to, ka mēs tikai tāpēc lai mūs sadzirdētu sāksim Saeimas ēku demolēt???? Man nav ne vismazākās nojausmas, ko JUMS tagad jādara, bet es pilnīgi noteikti zinu, ka mans vīrs darbu atrast nevar, mums ir divi mazi bērni, kas jābaro, vietas dārziņā vēl nav, un nav zināms vai būs, es strādāt nevaru, jo sēžu ar bērniem mājās, taču ēst gribas un dzīves vietu gribas, kuru apmaksāt (es tagad nerunāju par kredītu, runa ir par ikmēneša maksājumiem) mēs vairs nevaram atļauties. Iesakiet ko mums darīt? Ne jau visiem ir vieta Saeimā, bet tik ļoti gribētos par neko saņemt tik daudz. 

Aivis    04:42  |  16.01.2009.

Es Latvijā jūtos ļoti pazemots. 

Juris    13:10  |  16.01.2009.

Es varu pateikt tikai to ka pati VALSTS mūs padara par noziedzniekiem.Tagad esam turpat kur bijām kolhozu laikos.Materiālās vērtības vienkārši sapūst,bet ja kaut ko darīsi krimināllieta[kaut vai par to pašu malku].90tajos vismaz bija cerība tagad man viņas nav.Es vīrietis spēka gados eksistēju no ģimenes naudas.Ne jau tāpēc ka esmu slinks un negribu strādāt.Nostrādāju celtniecībā 4.mēnešus nobraukāju visus ģimenes ienākumus [kā tagad gudri māca uzkrājumus] no 1650ls ko man vajadzēja saņemt saņēmu 20ls! uzņēmums maksāt nespējīgs.Maksāt nespējas administratora atbilde-jūsu iesniegums tiks izskatīts pēc pus gada.ĒST man gribas šodien,dzīvoklis jāapmaksā šodien.Latvijā tagad TU esi 1]soli no bomža.Darba nav un nebūs[tātad arī naudas].Ja es sprāgšu tad tas notiks ar mūziku-tas būs pie saimas.Es neesmu pret Latviju es esmu pret šo zagļu valsti.Ja es to izdarīšu tad manai ģimenei šī valsts būs spiesta maksāt ģimenes apgādnieka zaudēšanas pabalstu.Vismaz tik es spēšu viņiem palīdzēt.Iepriekš prasu piedošanu savīem mīļajiem. 

padomāt    13:33  |  16.01.2009.

Pieņemsim, ka tauta sastāv no 4 vēlētāju grupām ar diametrāli pretējām darbības interesēm. Tātad vidējā aritmētiskā iespējamā darbība, kuru būtu jāveic deputātiem ir 0. Neko. Tādas ir tautas demokrātiski paustās intereses, kuras valsts arī nodrošina. Kādēļ tad protestēt, vai mainīt valdību? Šo jautājumu vajadzētu vispirms apdomāt, pirms rīkot mītiņus un mest akmeņus. Ja mītiņā izsaka 4 diametrāli pretējus mērķus, kurus valdībai būtu jāsasniedz, tad kāda jēga to teikt? Vienīgā jēga būtu sinhronizēt vēlētāju domāšanu, un tas būtu jādara inteliģencei, bet viņi aizņemti, cīņā par finansējuma sadali. 

anna    15:56  |  16.01.2009.

..arī Lietuvā ir provokācija ?! Nevajag jau turēt tautu par galigiem idiotiem!!! 

ZEMNIECE  valroze@inbux.lv  17:54  |  16.01.2009.

Tad kad vaidzēja tikt pie varas tad mēs zinājām vēsturi skandinājām K.Ulmaņa vārdu rītā vakarā un pat iecēlām neizglītotu pāvu par prezidentu tik tāpēc kad viņš K.Ulma'na rads nu smieklīgi mūsu valsts vadošie.Nu kad pašiem kabatas pilnas nevaig vairs ne tautu ne K.Ulmani atcerēties ne viņa darbi kādam intresē.Lūgums Domburam paņemt vienu vakaru televīzijas priekša visus 100 gudrīšus un nolasīt vēsturi,kā K.Ulmanis tika pie valststs sakārtošanas un ar ko sāka ja ne ar lauksaimniecību,ko daudzi latvieši pielietoja krievu laikā kad kolhozi dibinājās Ulmaņa zemnieki vadija kol'hozus kas zēla un plauka.Lūdzu novadi vēstures stundu šiem 100atpalikušiem tautas un Latvijas izpostītājiem. Dievs palīdzi apgaismot prātu 100vadošiem, lai mūsu mazā tauta izdzīvotu. Ko laukos Godmanīt var citu darīt kā kopt zemi un lai zemi apkoptu jātur lopi tad būs darbs un tauta paēdusi,kāpēc Eiropā ir sakopts un mājlopi katrā sētā.Braucat uz Eiropu neredzat kā dzīvo zemnieki,par to jums laikam maksā lai neredzētu . 1-20 ; 21-25 ;
Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: