Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 29.05.2020.
 

Vai finanšu ministra amatā nav jānomaina Atis Slakteris?

Ekonomika, bizness video_f

18.12.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 3

Valdības pārstāvji 17.decembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” skaidroja, kāpēc un kādā veidā plāno īstenot valsts pārvaldes reformu, samazinot ministriju skaitu. Iekšlietu ministrs un Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš pauda viedokli, ka ministriju samazināšana nevar būt mehāniska, bet mehāniski var samazināt sekretariātus, kas „pilnīgi noteikti nav vajadzīgi”. Viņš uzsvēra, ka ministriju apvienošanai nevajadzētu noteikt konkrētu datumu, bet noteikti ir jāveic funkciju, veicamo darbu, struktūras un ietaupījuma izvērtējums.

Vaicāts par to, vai Tautas partija izvērtē finanšu ministra Ata Slaktera atrašanos amatā, M.Segliņš atbildēja, ka šobrīd partijas valdē „šis jautājums nav skatīts”. Viņš nesniedza atbildi uz jautājumu, vai partija šī jautājuma skatīšanu neuzskata par pamatotu, tikai norādīja, ka valdības izmaiņu gadījumā partija izvērtēs „katra mūsu ministra darbu”, neko vairāk nepaskaidrojot.

Savukārt premjers Ivars Godmanis („LPP/LC”) skaidroja, ka plānots samazināt arī aģentūru skaitu, reizē ar ministriju funkciju apvienošanu apvienojot arī aģentūru funkcijas. Viņš kā reformas principus definēja esošās koalīcijas saglabāšanu un ministru skaita samazinājumu, ievērojot partiju politisko pārstāvniecību Saeimā. I.Godmanis prognozēja, ka lēmumu par valdības sastāva maiņu koalīcija pieņems līdz šī gada beigām.


Video: Mareks Segliņš un Ivars Godmanis par valsts pārvaldes reformu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 17.12.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: