Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.05.2020.
 

Kāpēc Saeimai jāakceptē novadu reformas projekts?

Pašvaldības video_f

18.12.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 3

Premjers Ivars Godmanis 17.decembra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” atklāja savu pamatojumu tam, kāpēc Saeimai 18.decembrī ir jāpieņem Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums ar novadu karti. Viņš kā iemeslu reformas pabeigšanai minēja to, ka nākamā gada jūnijā ir vēlēšanas, novadu veidošana jau ir paredzēta daudzos likumos un vairums pašvaldību lēmumu veidot lielākus novadus ir pieņēmušas. Viņš arī brīdināja, ka ar maziem pagastiem nav nekādas iespējas pārdzīvot krīzi un apgūt Eiropas Savienības struktūrfondu naudu. I.Godmanis piekrita, ka lēmumu pieņem parlaments, kas ir augstākā vara demokrātiskā valstī, taču norādīja, likums ir jāpieņem, lai gan šis no pēdējiem 18 gadiem varētu būt pats sliktākais gads, kad reformu pabeigt. Tomēr uz jautājumu par to, vai koalīcijas partneru „pret” balsojums nozīmētu koalīcijas sastāva maiņu, premjers skaidru atbildi nesniedza.


Video: Ivars Godmanis par administratīvi teritoriālās reformas pabeigšanu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 17.12.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: