Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 05.06.2020.
 
Pārdomas    12:01  |  04.12.2008.

Es atkārtošos, bet aicinu ekonomiskāk dzīvot visiem, jo bijām pieraduši ka visu var nopirkt par naudu, pašiem neko nedarot(arī laukos) Man tas liekas stipri dīvaini, jo jau sen redzot kā vairāki viltīgi politiķi prata saņemt no valsts lielāku naudu kā citi, piem. Lemberga Ventspils pils. un pēc tam lepoties kāda skaista ir viņa pilsēta, bet pasakiet man vienu pilsētu, kura ir nabadzīga un kura nodarbojas ar naftas tranzītu. Bet es ļoti labi atceros viņa vārdus par naftas vada darbību, tranzīta peļņu caur Ventspili-- NENOKAUSIM TO VISTU, KURA DĒJ ZELTA OLAS (domājot par vada attīstību) bet rezultātā pats Lembergs tikai sev sagrāba lielo peļņu, sastrīdējās ar Krievijas pusi un pazuda valsts kasē lielie ienākumi no naftas tranzīta, kādēļ politiķi, LAI PATIEŠĀM NEPIEĻAUTU PIEĻAUTĀS KĻŪDAS nerunā par tām. KĀDĒĻ POLITIĶI AICINOT TAUTAI EKONOMĒT VISĀ UN VISUR, paši rīkojās tieši pretēji, SEV palielinot algas. TĀTAD KLAUSIETIES MANOS VĀRDOS, BET NESKATIETIES UZ MANIEM DARBIEM,Aktīvi rīkojoties noņēma KNAB vadītāju, kuram kā vienam no retajiem mūsu valstī tauta patiesi uzticējās, ar kādu mērķi tas bija darīts,acīmredzot lai neatklātu visu patiesību par valdošajiem žuļikiņiem. Un tagad lai uzlabotu situāciju aktīvi skaidro taup'bas režīma nepieciešamību, mēs jau sen to daram, cilvēki laukos, bet man liekas stipri dīvaini daudzie sanit. normas noteikumi lai lētāka būtu skolēnu un bērnu dārza bērnu ēdināšana, īpaši laukos, kādēļ nedrīkst skolēni paši kopgaldam izaudzēt kartu'peļus, burkānus, gurķus, savākt savā ābeļu dārzā ābolus, lai visu mācību gadu būtu lētākas pusdienas.un vecāki varētu atļaut bērniem ēst pusdienas. BET sanit. normas to kategoriski aizliedz. Es domāju ka valstij jādomā par vismazāk aizsargātām iedzīvot. grupām tie ir bērni un vecie cilvēki bet lai cik smagi skan. bet DARBA SPĒJĪGĀ vecuma cilvēki ir spējīgi paši sev palīdzēt. Runājot par kritiku, ka ir maza samaksa par aizbildņu pienākumu pildīšanu, CIEN. KRITIĶI, saprotiet, ka tomēr VECĀKIEM PAŠIEM jānodarbojas ar savu bērnu aprūpi un audzināšanu, VIŅI TO IR AIZMIRSUŠI paši nodarbojas ar alkohola lietošanu un piedodiet par cinismu, jaunu bērnu radīšanu. Nemaksājot nevienam nekad par viņu bērnu uzturēšanu. Un šīs izmaksas nebūt nav mazas, bet nerunājot par izmaksām, soc. darbin. ikdienā redz šos nelaimīgos bērnus, kuri ļoti grūti integrējās sabiedrībā, nedomā par izglības iegūšanu, u.t.t.Prasīsim atbildību no ŠIEM VECĀKIEM, VECMĀMIŅĀM, VECTĒTIŅIEM, kuri kļūdījās audzinot savus bērnus. Bet es uzskatu, ka patiesībā panikai nav iemesla, Vvarbūt beidzot sāksim domāt ka visu un vienmēr nevar nopirkt par naudu, bet pašiem jāstrādā un radoši jādomā. Mums taču ie iespēja piedalīties ES struktūrfondu apguvē, neblausim, ka es to neprotu, ar to nav ko lielīes, tad mācieties, tos apgūt. 

Beibe    12:25  |  04.12.2008.

Ar interesi noskatījos vakardienas raidījumu. Man liekas, ka šo ekonomisko krīzi padziļina uzticības krīze valdībai, kas ir pietiekoši nopietna, lai to ņemtu vērā. Kāpēc nauda aizplūda no Parex arī pēc tam, kad valsts to pārņēma? Tāpēc, ka cilvēki netic valdībai un netic tās solījumiem glābt banku, tāpat arī diez vai tic paziņojumiem par pašreizējo banku un lata stabilitāti. Visu cieņu Godmanim, kuram ir viss tas jāvelk un jāuzņemas atbildība par pieņemtajiem lēmumiem, bet man liekas, ka atbildību par šo krīzi jāprasa tiem, kas valsti tajā ieveda, atļaujot bankām dot kredītus pa labi un pa kreisi un neieviešot kaut kādus rāmjus kreditēšanai. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: