Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 05.08.2020.
 

Referenduma kvorums – kā Tautas partija maina liecības

Politiskās partijas video_f

27.11.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 0

26.novembra debatēs „Kas notiek Latvijā?” Tautas partijas deputāte un Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Vineta Muižniece apliecināja, ka partijas valdes lēmums par Saeimas atlaišanai nepieciešamo vēlētāju kvorumu ir puse no balsstiesīgajiem. Taču videofragmentā no 1.augusta debatēm, kas notika referenduma par Satversmes grozījumiem priekšvakarā, bija redzams, kā partijas tā brīža valdes priekšsēdētāja Kristiāna Lībane-Šķēle apgalvo, ka „pilnīgi noteikti” iniciēs tādu grozījumu izskatīšanu, kur par Saeimas atlaišanu jānobalso pusei no iepriekšējās Saeimas vēlēšanās piedalījušos skaita. Neraugoties uz partijas valdes priekšsēdētājas pirms pāris mēnešiem izteiktajiem vārdiem, V.Muižniece noliedza, ka partija maina liecības, un skaidroja, ka „šis ir Lībanes kundzes viedoklis”.

Video: Kristiāna Lībane-Šķēle un Vineta Muižniece par tautas tiesībām atlaist Saeimu. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 26.11.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: