Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 02.07.2020.
 
Vija    15:52  |  27.11.2008.

Koalīcija nekādu kompromisu nemeklē. Tā ir tāda laika stiepšana. Smaidu izraisa Muižnieces neslēptā augstprātība, demagoģija- "viss procesā"Šķiet šis process nekad nebeigsies, jo kurš pats sev raks kapu? Uztaisījuši Saeimā kūrortu un dzīvo cepuri kuldami! Visu šo cirku skatoties, nudien slikti paliek! 

Anna  Vijai  15:24  |  29.11.2008.

Pilnīgi precīzi - valdošā kolīcija jau nemaz i nedomā kaut ko darīt šajā virzienā,viņiem,taču,ir labi.Tik ērti un "silti" sēdēt "tautai uz kakla", saņemot vēl par to nepelnīti augstu atalgojumu no tautas vairākuma samaksā- tajiem nodokļiem.Li nu kādi "vislielākie kretīni" sēž koalicijā,tik daudz jau viņi saprot,ka jebkādas izmaiņas šajā ziņā,viņu stāvokli var tikai pasliktināt,tāpēc,protams,viņi nekustunās ne mazo pirkstiņu.Šeit risinājums var būt tikai viens - šis pašreizējais Jēkabielas stallis ir jāizmēž. Ja to uzdrošinātos izdarīt Zatlers,manuprāt,viņš tautas vairākuma acīs kļūtu par īstu PREZIDENTU. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: