Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.08.2020.
 

Īrijas latviešiem problēma nav patriotisms, bet citas sāpes

Valsts attīstība video_f

20.11.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 2

Uģis Brūklene, kas jau gadu ir mācītājs Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Latviešu draudzē Īrijā, 19.novembra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” skaidroja, kāpēc turienes tautieši saistībā ar cerībām ir sadalījušies kategorijās „melns” un „balts”. Viņš aicināja uz aizbraukušajiem neskatīties kā uz nodevējiem un pauda viedokli, ka „laimes meklētāji” ir mazs procents. U.Brūklene izteica kritiku par to, ka Īrijas latviešiem nav iespēju noskatīties nevienu Latvijas kanālu un viņi dzīvo informācijas vakuumā. Vaicāts par to, kā Latvijas Republikai jābūvē nākotne, U.Brūklene uzsvēra baiļu noņemšanu kā pirmo darāmo darbu, un norādīja uz varai piemītošu slimību.

Video: Mācītājs Uģis Brūklene par Īrijas latviešu cerībām un problēmām. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 19.11.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: