Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.08.2020.
 

Cilvēki ir palikuši mierīgāki vai mobilizējas?

Valsts attīstība video_f

20.11.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 9

Uzņēmējs un mecenāts Jevgēņijs Gombergs 19.novembra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” pauda viedokli, ka Latvijas divu kopienu valsts atmosfēra mainīsies ar laiku, jo cilvēki ir palikuši mierīgāki. Portāla „politika.lv” galvenais redaktors Dmitrijs Petrenko viņam iebilda, norādot uz to, cik daudz cilvēku 9.maijā iet pie pieminekļa un brauc mašīnās ar Krievijas karogu. D.Petrenko uzsvēra, ka ir jāmaina retorika un nedrīkst gaidīt, ka visi krievi mainīsies un pēkšņi kļūs par latviešiem, bet nepiekrita tam, ka krievu medijos latvieši tiek kritizēti. Grupas „Prāta vētra” mūziķis Jānis Jubalts skaidroja, kā un kāpēc vienmēr, braucot uz Krieviju, ir jāatbild uz jautājumu par to, kā Latvijā izturas pret krieviem. Latvijas Olimpiskās komitejas goda prezidents Vilnis Baltiņš pauda uzskatu, ka ir jādefinē, ka Latvijas valsts nav mononacionāla, un krieviem ir jārunā latviski. J.Jubalts apgalvoja, ka arī latvieši runā un mācās krievu valodu, savukārt režisore un rakstniece Baņuta Rubesa iebilda, ka jaunieši to dara nelabprāt un, ja latviešu un krievu jaunieši nekad nesatiekas, tā ir ļoti laba recepte sadursmei.

Video: Jevgēņijs Gombergs, Dmitrijs Petrenko , Jānis Jubalts, Vilnis Baltiņš un Baņuta Rubesa vērtē latviešu un krievu attiecības. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 19.11.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: