Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.08.2020.
 

Valsts svētku runas - „te taustās, nevis piedāvā”

Valsts attīstība video_f

20.11.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 1

19.novembra raidījuma „Kas notiek Latvijā?” dalībnieki vērtēja iepriekšējā dienā teiktās arhibīskapa, Saeimas priekšsēdētāja un prezidenta valsts svētku runas. Režisore un rakstniece Baņuta Rubesa salīdzināja Valda Zatlera teikto ar Baraka Obamas runām un norādīja, ka B.Obama savās runās ir godīgs un stāvokli neizpušķo. B.Rubesai šķiet, ka runātāji taustījās, nevis kaut ko piedāvāja. Attīstības stratēģijas „Latvija 2030” autoru grupas vadītājs Roberts Ķīlis skaidroja, kā katra no trim runām bija par notiekošo, tomēr norādīja, ka tajās netika salikts kopā redzējums un cerība ar to, ka „ir, bija un arī būs grūti”. Savukārt grupas „Prāta vētra” mūziķis Jānis Jubalts atzina, ka viņu runas aizrāva, un atšķirības starp latviešu un amerikāņu reakciju uz runām saistīja ar mūsu kautrīgumu.

Video: Baņuta Rubesa, Roberts Ķīlis un Jānis Jubalts analizē arhibīskapa, Saeimas priekšsēdētāja un prezidenta valsts svētku runas. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 19.11.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: