Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 05.08.2020.
 

Kāpēc valdība izsniedz galvojumu „Liepājas metalurgam”?

Ekonomika, bizness video_f

13.11.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 6

Ministru prezidents Ivars Godmanis 12.novembra debatēs „Kas notiek Latvijā?” pauda uzskatu, ka valdības politika, izsniedzot galvojumu uzņēmumam „Liepājas metalurgs”, absolūti nav apšaubāma. Viņš uzsvēra, ka Latvijas eksporta struktūrā metāls ir otrajā vietā un „Liepājas metalurgs” ir būtisks eksporta nodrošinātājs. I.Godmanis arī norādīja, ka šobrīd daudzas valstis Eiropas Savienībā garantē kredītus savām bankām, kas izsniedz līdzekļus vidējiem un maziem uzņēmumiem visā valstī. Tomēr viņš nesniedza atbildi uz to, vai uz valsts galvojumu var pretendēt arī citi uzņēmumi, un atteica, ka tā esot „cita raidījuma tēma”.

Video: Ivars Godmanis par galvojuma piešķiršanu „Liepājas metalurgam” (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 12.11.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: